2328

خانما من شیش هفته و چهارروز هستم،فردا برم سونو قلب جنین معلومه؟واژینال یا شکمی....دو روزه علاعمم کم شده و چن روز لکه بینی صورتی داشتم...از این طرفم دوستم امروز رف گف جنینت قلب نداره سقط کن دور از جون خیلی ترسیدم

ن بابا صبر کن زود بری بیشتر خودت استرس میگیری

وای اره،از ی طرفم این استرسه هی تموم نمیشه انقد این چیزازیاد شده...منم بعد چهار سال  اصلا جلوگیری نداشتم و تاالانم حامله نشدم اصللااااا انتظارنداشتم خدا نگاهی هم ب ماکرد و در کمال ناباوری دیدم باردارم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره،از ی طرفم این استرسه هی تموم نمیشه انقد این چیزازیاد شده...منم بعد چهار سال  اصلا جلوگی ...

من خودم۳بار تجربش کردم.

فقط باید خودتو سرگرم کنی تا از فکرش دربیای فقط صبر کن خواهش میکنم صبر کن.نمیخوام حس مزخرفی ک خودم تجربه کردم تو هم ببینی

2343

من ۶هفته و چند روز رفتم شکمی فقط ساک حاملگی رو دید

و

چون خونریزی افتادم رفتم واژینال صدای قلب شنیده شد

اللهم صل علی محمد و آل محمد❤     💚يا کاشف الکرب عن وجه الحسين علیه السلام اکشف کربي بحق اخيک الحسين علیه السلام💚
اسنرس داشتی؟چیکارمیکردی از فکردربیای من دیوونه شدم

یچیزی از استرس اونور تر.

هیچی دیگه کارایی ک دوس داشتم میکردم.

مثلا خیلی میخوابیدم ک روزا زودتر بگذره.کتاب میخوندم شیرینی میپختم کار میکردم...

هرچند هیچوقت برام فایده ای نداشت.

2346
یچیزی از استرس اونور تر. هیچی دیگه کارایی ک دوس داشتم میکردم. مثلا خیلی میخوابیدم ک روزا زودتر بگذ ...

ای منم اینجورم داعم تو نینی سایتم علاعم میخونم دیوونه شدم انقد حساسم

2347
ای منم اینجورم داعم تو نینی سایتم علاعم میخونم دیوونه شدم انقد حساسم

خودمم همینطور بودم.

ولی توروخدا بیا و اینکار نکن.

هیچ بارداری مث هم نیس هیچ کدوم.

خواهش میکنم ب فکر خودت باش.خودتو استرس نده.

من دردشو کشیدم نمیخوام تو هم بکشی

خودمم همینطور بودم. ولی توروخدا بیا و اینکار نکن. هیچ بارداری مث هم نیس هیچ کدوم. خواهش میکنم ب ف ...

ممنون عزیزم اول گفتم سونو بدم بگن خارج رحمی نیس تمومه،بعد باز گفتم بزار بفهمم پوچ نباشه،الان تو استرس قلبشم میدونم اونم بشنوم تو استرس سه ماهگی و غربالگری و.....