2726

@generalpsychology۲۰    

ایشون لطف میکنن سوالاتی که برامون پیش میاد یا اگه به نشکلی خوردیم راهنماییمون کنن

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام میخواین یه گروه تو واتساپ بزنیم 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....
سلام میخواین یه گروه تو واتساپ بزنیم 

سلام به نظرم تلکرام بهتره چون تو واتساپ شماره ها مشخص هست و شاید مزاحمتی ایجاد بشه برای کسی

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

https://chat.whatsapp.com/F3K3fKLYtkm23C319C0L7Vمن تازه یه گروه تشکیل دادم میخواین بیاین اونجا باهم باشیم 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....
2706