2733
2734

سلام عزیزم انءشالله که دفع شده باشه ولی باید خونریزی شدید داشته باشید

منم هر چه تاپیک زدم جواب ندادن 

مال من14بود رفتم دکتر برام قرص سیپروترون نوشت استفاده کردم دوباره رفتم سونو تغیرر نکرده بود دکتر برام کورتاژ نوشته نوبتم گرفتم ولی از پریروز که سونو دادم ونوبت گرفتم افتادم رو خونریزی شدید ولخته های زیادی هم دفع شده گفتم یه کم که بهتر شدم اول یه سونو بدم شاید دفع شده باشه

خدایا لحظه ای مرا به حال خود رها نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم انءشالله که دفع شده باشه ولی باید خونریزی شدید داشته باشید منم هر چه تاپیک زدم جواب نداد ...

من چکار کنم بنظرت دکتر گفت روز پنجم خونریزی بیا اگه دفع نشده بود کورتاژ میکنم کورتاژ خوب نیست

خب سنو دادی

میگم دو روز پیش سونوی دوم رو دادم که برام نوبت کورتاژ زد حالا از بعد سونو افتادم رو خونریزی شدید که امروز از دل درد مردم وزنده شدم بعد یه لخته بزرگ خارج شدم که حالم بعدش خوب شد باید یه سونوی جدید بدم

من چکار کنم بنظرت دکتر گفت روز پنجم خونریزی بیا اگه دفع نشده بود کورتاژ میکنم کورتاژ خوب نیست

اگه میتونی چیزای گرم بخور که بیفتی رو خونریزی که دفع بشع

2738
سلام عزیزم انءشالله که دفع شده باشه ولی باید خونریزی شدید داشته باشید منم هر چه تاپیک زدم جواب نداد ...

جوشانده چیزی خوردی؟

من امروز سه روزه پریود شدم ولی خیلی کمه هرچی هم کاچی و جوشانده میخورم بازم کمه

میگم دو روز پیش سونوی دوم رو دادم که برام نوبت کورتاژ زد حالا از بعد سونو افتادم رو خونریزی شدید که ...

پس خداروشکر خوب شدی وقتی سونودادی خونریزی داشتی یا اصلا نداشتی بعد چیز گرم چی خوردی منم بخورم

جوشانده چیزی خوردی؟ من امروز سه روزه پریود شدم ولی خیلی کمه هرچی هم کاچی و جوشانده میخورم بازم کمه

نه هیچی بعد سونو داخلی که دادم اینجور شدم🙃

پس خداروشکر خوب شدی وقتی سونودادی خونریزی داشتی یا اصلا نداشتی بعد چیز گرم چی خوردی منم بخورم

انءشالله 

من الان دوماه هست پریودم ولی خیلی کم بود ولی از دو روز پیش تا حالا شدید شده من حتی قرصم که استفاده میکردم پریود بود اقلاا تو این دوماه قطع نشده

انءشالله  من الان دوماه هست پریودم ولی خیلی کم بود ولی از دو روز پیش تا حالا شدید شده من حتی ق ...

من دوماهه  پریودنشدم بخاطر قرصا که بهم داد الان شدم کمه باید گرمی بخورم امروز  سه روزه

من دوماهه  پریودنشدم بخاطر قرصا که بهم داد الان شدم کمه باید گرمی بخورم امروز  سه روزه

اره حتماا بخور چون به این سادگی هاا دفع نمیشه 

من کلا استرس کورتاژ دارم

2706