2726
عنوان

کمکم میکنید

224 بازدید | 16 پست
سلام من الان چند روزی بابا مامانم مهمونم هستند هر دوتاشون چربی بالا دارند نمیدونم شام براشون چی بزارم هم خوب باشه هم ضرری نداشته باشه براشون ممنون میشم نظراتتونو برایم بگید
خداجون شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ماهی تو فر بپز مرغ بذار سرخ نکنش خورشت بذار اما گوشتشو با یه قاشق روغن زیتون فقط تفت بده آبگوشت همه چی بذار روغن نریز دیگه
سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
تو سینی نذار تو پیرکس بذار درشم بذار با بخار خودش پخته میشه. ماهی خودش چربی داره.زیر ماهی تو ظرفت اون مخلفاتی که گفتم بذار به ظرف نمیچسبه
سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
از قبل ماهیتو تو آبلیمو و زرد چوبه و پودر سیر و نمک و پیاز بخوابون یه دو سه ساعت تا مزه دار بشه . بعد بزار بیرون تا کمی خشک بشه و بزار تو فر
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2706