2737
2734
عنوان

سواستفاده گر مزخرف

288 بازدید | 19 پست

سلام دوستان 

تو یه سالن تو لاین اپیلاسیونش کار میکنم به صورت درصدی ودرصد به صاحب سالن میدم خانمه خیلی سواستفاده گره مثلا وقتایی که میبینه بیکارم میگه ابرو بردار یا موی مشتری رو صاف کن و.....ودرصد بهم نمیده حتی اگر من خودم اصلاح کنم یا خدمات بگیرم حسابشون میکنه 

امروز گفت مشتری رو میکاپ کن 

میکاپ کردم با این که تخصصم میکاپ نبود مشتری ازبس خوشکل شده بود میگفت مادرشوهرم تعجب میکنه و....

بهش گفتم میکاپ چطوره گفت بد نیست جلو مشتری 

شما باشین با این جور ادم چه برخوردی میکنیدد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از اتاق اپیلاسیون درنیا تا کار مفتکی بهت نده

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بهت راه رفتن یاد داده الان شاخ شدین میتونی خودت سالن بزن ،نمیصرفه برو جای دیگه 

دلتو بزرگ کن بزرگ میشی 

دیدی هی با خودت میگی "اگه اینبار تکست بده عمرا جوابشو بدم! عمرا اگه زنگ بزنه و تلفنو بردارم"؟!ولی بازم وقتی برمیگرده هم جوابشو میدی، هم باهاش حرف میزنی؟! اخوان ثالث خیلی قشنگ‌ این حالمون رو توضیح میده و میگه:"گفته بودم بعد از این باید فراموشش کنم! دیدمش ‌‌وز یاد بردم گفته های خویش را"❤❤❤درخواست ممنوع حتی شما⛔📛کاربر آقام 
بهت راه رفتن یاد داده الان شاخ شدین میتونی خودت سالن بزن ،نمیصرفه برو جای دیگه  دلتو بزرگ کن ب ...

اپی رو خودم به صورت تخصصی جای یه نفر دیگه یاد گرفتم

اون منو اورده کارمنو یاد بگیره

با هر کس مثل خودش

منم یه مدت تو یه آرایشگاهی بودم البته حدود ده سال پیش بود.دقیقا این بلاها سرم اومد و سکوت میکردم.اون موقع خیلی خجالتی بودم رودروایسی میکردم اما الان اصصصصصلا.دیگه اون اوس موسی سابق نیستم.الان زور بگن مثل خودشون رفتار میکنم و اعتراض میکنم

با احترام بگو خانم فلانی من بابت کارم به شما درصد میدم اگر از کارم راضی هستین و گاهی بهم میگین کارهای دیگه هم انجام بدم لطفا درصدی برام تعیین کن اگرم از کارم راضی نیستی که پس دست به چیزی نمیزنم همون فقط اپیلاسیون میکنم....حرفتو بزن نترس هیچ اتفاق بدی نمی افته

2706