2737
2739
عنوان

می‌‌خوام زعفرون بکارم 😀اگه بلدید چجوری میشه کاشت لطفا بگید😘

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چطوری باید بکاری ولی ما تو حیاطمون خیلی داریم یکی دوهفته از پاییز رد بشه میریم کشت میکنیم 

خیلی خوبههه زعفرون ما فقط از زعفرون خودمون استفاده می‌کنیم و عطر و بو ورنگ خیلییییی خوبی دارهههه اما پاک کردنش و خشک کردنش وقت میبره تازه کلی هم زنبود جمع میشه دورو برت اینش بده فقط😑😣

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
2728
آبیاریش چجوریه؟ هر روز باید آب بدی؟

نه کلا دو بار بیشتر نمیخاد بعد کاشت 

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست
نمیدونم چطوری باید بکاری ولی ما تو حیاطمون خیلی داریم یکی دوهفته از پاییز رد بشه میریم کشت میکنیم&nb ...

😍چندتا پیاز می‌کارید حدودا؟ یا چند متر؟ چجوری بهش آب می‌ دید؟ باید هر روز آب بدی؟

2738

من کاشتم بلنددد شد گل نکرده خشکید  

زنندگی قشنگه و من با همه ناملایماتی هاش میسازم و با بدی هاش مبارزه میکنم و اونو قشنگ تر میکنم😊😊❤️من زندگیو بیشتر از هرآنچه تصور میشه دوست دارم😊❤️😍