2726
عنوان

می‌‌خوام زعفرون بکارم 😀اگه بلدید چجوری میشه کاشت لطفا بگید😘

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم چطوری باید بکاری ولی ما تو حیاطمون خیلی داریم یکی دوهفته از پاییز رد بشه میریم کشت میکنیم 

خیلی خوبههه زعفرون ما فقط از زعفرون خودمون استفاده می‌کنیم و عطر و بو ورنگ خیلییییی خوبی دارهههه اما پاک کردنش و خشک کردنش وقت میبره تازه کلی هم زنبود جمع میشه دورو برت اینش بده فقط😑😣

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
2728
آبیاریش چجوریه؟ هر روز باید آب بدی؟

نه کلا دو بار بیشتر نمیخاد بعد کاشت 

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست
نمیدونم چطوری باید بکاری ولی ما تو حیاطمون خیلی داریم یکی دوهفته از پاییز رد بشه میریم کشت میکنیم&nb ...

😍چندتا پیاز می‌کارید حدودا؟ یا چند متر؟ چجوری بهش آب می‌ دید؟ باید هر روز آب بدی؟

من کاشتم بلنددد شد گل نکرده خشکید  

زنندگی قشنگه و من با همه ناملایماتی هاش میسازم و با بدی هاش مبارزه میکنم و اونو قشنگ تر میکنم😊😊❤️من زندگیو بیشتر از هرآنچه تصور میشه دوست دارم😊❤️😍