2726

خاکشیر بجوشون هرروز بخور تاچهل روز ناشتا تو گوگل همینو بزن دقیق میاره..من خودم ی هفتس دارم میخورم

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچ اتفاق بدی نیفتاد فقط غصه میخورم چرا اون همه سال وقتمو پولمو با درمانهای دیگه تلف کردم وقتی به هم ...

سلام کک ومک‌ها از آفتاب بود یاچی من حسرت یه پوست صاف مونده به دلم هرچی درمان‌میکنم بازم‌لک میشه پوستم‌خیلی سفیده خیییییلی

چهارمین‌کاربری 😶😶
سلام کک ومک‌ها از آفتاب بود یاچی من حسرت یه پوست صاف مونده به دلم هرچی درمان‌میکنم بازم‌لک میشه پوست ...

من از بچگی که یادم میاد اون کک ومک ها رو داشتم، اونموقعها جنوب زندگی میکردیم فکر کنم از آفتاب اونجا بود. دکتر من آشنا بود بهم گفت لیزر هم کنی زود برمیگردن اما رو پوست من واقعا جواب داد و اصلا برنگشت. حالا هرموقع تو‌ مهمونی چیزی میبینمش میگم میخواستی منو بپیچونی ببین برنگشته

💚💖
من از بچگی که یادم میاد اون کک ومک ها رو داشتم، اونموقعها جنوب زندگی میکردیم فکر کنم از آفتاب اونجا ...

خداروشکر برنگشته

من چندین بار درمان کردم لیزر نه ولی باچیزای دیگه درمان کردم ولی بازم لک میشه صورتم ولقعا خسته شدم😶😑

چهارمین‌کاربری 😶😶