2726
عنوان

برای مهمونی دادن اینا خوبه؟

1367 بازدید | 80 پست

ما وضعیت مالی مون عالی نیست ولی ضعیفم نیستیم

میخوام برای جمعه شب مادربزرگم و عمه و بابام اینارو بگم بیاد

شام میخوام قیمه بادمجان بزارم 

میوه ام خربزه با هنداونه دارم

سالاد ام درست میکنم حالا یا شیرازی یا فصل

۲۱ تولد زن بابام بود میخوام یه شال با ۱۰۰ ت پول نقد بدم بهش

بعد بنظرتون کیک هم درست کنم؟ 

خونمون زیاد بزرگ نیست 

بعد کلا آدمی ام ک از مهمونی دادن فرار میکنم بیشتر بخاطر تمیز کردن خونه یعنی در این حد تنبلم ولی هرهفته ام مهمون دارم😁

عمم و مادربزرگم چندسالی میشه خونمون نیومدن 

ولی رودربایستی ام ندارم باهاشون

خوبه؟

چی اضافه کنم به پذیرایی 

ولی فرش و مبلمم افتضاح کثیفه وقت ندارم بدم قالی شویی 🥺 مادربزرگم وسواس داره

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

تو این اوضاع گرونی چند مدل غذا و سالاد و میوه اشتباهه 

مگه اینکه وضع مالی توپه توپ باشه 

همین خوبع

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوبه ولی خونه تون هم قبلش تمیز کن

خونه رو که تمیز میکنم درحد همون گردگیری و جارو و سرویس بهداشتی 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

من از قیمه واسه مهمونی متنفرم اصلا مجلسی نیس یاد ختم و محرم میوفته آدم.قرمه بزار حداقل

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
تو این اوضاع گرونی چند مدل غذا و سالاد و میوه اشتباهه  مگه اینکه وضع مالی توپه توپ باشه  ...

مرسی عزیزم 

قبلا تنقلات زیاد بود سوپم میزاشتم 

الان چون جمعیت زیاده میترسم وقت نکنم

اره کیک درست کن شکلات و تخمه هم بزاری کنار میوه خوبه

شکلات🥲 قبلا میخریدیم ها الان فکر نکنم شوهرم بخره 

مثلا قبلا ژله ام درست میکردم

البته بگم الان خونمون خالیه باید یه خرید اساسی بریم 

2706