2726

همش توهین کم محلی،بی احترامی،قهر،پشت سرم با بقیه حرف میزنه،دارم دیوونه میشم،نگید مستقل شو،کی میره خواستگاری دختری که تنها زندکی میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب از حرفاتون معلومه فقط دوست دارید ازدواج کنید ن زندگی کنید

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

نمیدونم از شوهر کردن بترسم یا از ۳۵ ساله شدنمو مجردموندم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
مستقل شدن الزاما به معنی جدا زندگی کردن نیست  برو سر کار درامد داشته باش پیشرفت کن هنر یاد بگی ...

سرکار میرم،ده ساله ازشون 1000 تومن هم نگرفتم،تحصیلات خوب،شغل دارم،مربی موسیقی هم در چند ماه آینده میشم

سرکار میرم،ده ساله ازشون 1000 تومن هم نگرفتم،تحصیلات خوب،شغل دارم،مربی موسیقی هم در چند ماه آینده می ...

مامانت مشکلشون چیه

گیر میدن چرا ازدواج نکردی

یا گیر میدن چرا نیستی در کار خونه کمک کنی؟

سرکار میرم،ده ساله ازشون 1000 تومن هم نگرفتم،تحصیلات خوب،شغل دارم،مربی موسیقی هم در چند ماه آینده می ...

من این شرایط داشتم جدا میشدم 

البته بستگی ب شهرتون و فرهنگ و طرز تفکر خانوادتم داره ولی طرز فکر خودتو من نمیپسندم

2706