1345
1363
سلام
فروزنده عماد هستم. مدیر فروشگاه محصولات آموزشی کودک: من و مامان (عمادشاپ).

از این پس در این تاپیک به سوالات شما درباره محصولات آموزشی برای مادر، نوزاد و کودک پاسخ داده میشود.
تمام تلاشم بر این است که جواب ها بر اساس دقیق ترین اطلاعات و عمدتا ترجمه های دقیق از صحبت ها و اطلاعات خود ارائه کنندگان محصولات آمورزشی باشد.

در این تاپیک علاوه بر محصولات آموزشی، درباره جدیدترین روشهای آموزش برای کودکان و تمام مواردی که به نوعی مربوط به آموزش های غیر مستقیم همراه با بازی برای بچه هاست نیز با هم گفتگو میکنیم.

امیدوارم این اطلاعات به شما کمک کند تا بتوانید، بهترین انتخاب ها را براساس رده سنی کودکتان و مطابق با هدف آموزشی که دارید ، داشته باشید.

ممنون شما هم اکنون در اولین صفحه این تاپیک هستید برای دیدن سایر صفحه ها روی شماره صفحه مورد نظر کلیک نمایید. برای رفتن به آخرین صفحه روی >| کلیک نمایید. جدیدترین سوالها و جوابهای مربوط به روزهای اخیر در صفحات پایانی قرار دارد.
برای رفتن به یک صفحه خاص شماره آن صفحه را در جعبه خالی نوشته روی "برو" کلیک نمایید.

تلفن های تماس من و مامان = عمادشاپ = 77517241-021 و 77532051-021 و 09373104637
محصولات آموزشی کودک : DVD ، کتاب ، فلش کارت، اسباب بازی، پازل
http://www.manomaman.com
مناسبترین روشهای آموزشی و وسایل آموزشی برای تقویت هوش و خلاقیت کودک یک ساله چیست؟
فاصله تان را با آدمها حفظ کنید !

از یک جایی به بعد ،

آدمها تاوان دوری آرزوهایشان را

از نزدیکی شما می گیرند....
سلام فروزنده خانم من پسر15ماهه دارم که خیلی به لوازم برقی خونه علاقه داره همیشه باهش سراین مساله مشکل داریم گریه میکنه که وسایل وبدم یا این که جعبه ازار باباشو میخواد خیلی اذیت میکنه به نظر شما من چجور اسباب بازی بخرم
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
مامان رادین عزیز

برای بچه یکساله روش های پرورش خلاقیت:

تا جایی که میتونین با بچه صحبت کنید و مخاطب قرارش بدین. با عروسک های انگشتی یا کله حیوانات که تو دست میرن براشون نمایش های خیلی کوتاه اجرا کنین.

از ابزار ساده میتونیم کمک بگیریم و با بچه ها موسیقی بسازیم و صدا تولید کنیم. مثلا با کاسه پلاستیکی و کفگیر چوبی میتونیم درام بزنیم.
یا به بطری پلاستیکی رو به اندازه دو تا مشت لوبیا یا نخود بریزین درش رو محکم ببندین و بدین به بچه که تکونش بده و از صدایی که تولید میکنه لذت ببره.

با آرد سفید کیک و آب میتوی خمیر درست کنی و با هم خمیر بازی کنیم . خمیر رو تو دست فشار بدیم و شکل درست کنیم.

رنگ های گیاهی با مارک کرایولا یا با بیس آب با مارک استدلر هست که میشه توی حمام روی دیوار کلی نقاشی کشید و رنگ ها رو قاطی کرد و ترکیب رنگها و ایجاد رنگ های جدید و ... بعدش هم همه رو بشوریم و آب بازی کنیم.
البته توصیه من اینه که همیشه فقط چهار رنگ سبز، قرمز، آبی و زرد رو بگیرین و بقیه رنگ ها رو از ترکیب اونها بسازین.

از بکار بردن کلمات نکن، نرو، دست نزن و هر گونه فعل منفی خودداری کنید. بجای دست نزن بگید بیا با هم بذاریمش سر جاش.

بچه ها از نقاشی کردن روی دیوار خیلی لذت میرن. ورق های بزرگ A3 کنار هم تا قد بچه تون روی دیوار ها بچسبونین و بذارین که نقاشی و خط خطی کنند.

حواس بچه رو تقویت کنید و بهش یاد بدین.
لامسه: زبری و نرمی ، گرمی و سردی، خیس و خشک
شنوایی: موسیقی های ملایم و ریتمیک
احساساتی مثل خوشحالی، راحتی، هیجان و شوخی و طنز و...

از لحظه ای که بچتون میتونه بایسته با هاش برقصین. موسیقی ریتمیک بذارین با هم برقصین.

تو پست بعدی در مورد تهیه اسباب بازی برای بچه 1 تا 2 ساله توضیح میدم.
محصولات آموزشی کودک : DVD ، کتاب ، فلش کارت، اسباب بازی، پازل
http://www.manomaman.com

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

رویا عزیز
این علاقه پسر شما به وسایل خونه کاملا طبیعیه. بچه ها تو این سن مرتب در حال کشف کردن محیط اطراف خود هستد. پسر من هنوز هم مرتب تو کابینت های آشپز خونه است و از بازی کردن با پلوپز و هم زن و دیگ و قابلمه، لذت میبره.

به نظر من بازی کردن با وسایل خونه تا جایی که خطری متوجه بچه نباشه، هیچ اشکالی نداره. تو پست قبلی هم نوشتم، با لوازم خونه میتونین برای بچه ها اسباب بازی و آلات موسیقی درست کنید.
محصولات آموزشی کودک : DVD ، کتاب ، فلش کارت، اسباب بازی، پازل
http://www.manomaman.com
1350
اسباب بازی های مناسب سن 1تا 2 سال:

بیشتر سعی کنید اسباب بازی هایی بخرید که علاوه جذاب بودن، به راحتی خراب نشوند. خیلی از بچه ها دوست دارند که اسباب بازی رو تجزیه کنند و از محتوی اش سر در بیارن که این اصلا بد نیست. ولی بعضی از بچه ها از خراب شدن اسباب بازی دلشون میشکنه و ناراحت میشن و میبینیم که گاهی تا مدت ها هم یادشون میمونه که اون اسباب بازی شکست یا خراب شد.

دوم اینکه برای بچه های زیر 3 سال حتما دقت کنید که قطعات ریز نداشته باشه. یا قطعات ریزش جدا شدنی نباشه، چون این میتونه برای بچه کوچیک که چیزی رو توی دهانش میذاره خطرناک باشه.

به بافت و جنس اسباب بازی خیلی دقت کنید، از مشتقات نفتی و شیمیایی PVC درست نشده باشند. معمولا این جور اسباب بازی ها بوی بدی دارند.

تا جایی که ممکنه از اسباب بازی های چوبی استفاده کنید.
البته دقت کنید که گوشه های تیز نداشته باشند و بد برش نخورده باشند که دست بچه رو خراش نده و یا ذره ریز تو دست بچه فرو نره.

اسباب بازی هایی که قطعات آنها از باز و دوباره بسته میشوند. مثل قطار های چوبی که قطعاتشون هم مربع، مثلث و مستطیل هستند و در ضمن هر قطعه به یک رنگ است. این قطعات باید حتما بزرگ باشند. قابل خوردن نباشند

1- پازل های چوبی ساده2- کتاب های سخنگو یا صدادار یا موزیکال

>

3- فلش کارت4- اسباب بازی های چرخ دار که نخ بهشون وصل میشه و کودک میتونه دنبال خودش راه ببره. اردک، ماشین و ...

5- بلوک های چوبی که باهاشون برج درست کنه6- میله و حلقه _هر حلقه یک رنگ باشد.7- میخ و چکش8- بلز9- DVD های آموزشی مناسب رده سنی 1تا 2 سال:

http://www.manomaman.com/category/4/رده-سنی-1-5-سال-تا-8-سال/

http://www.manomaman.com/category/8/رده-سنی-3-ماه-تا-5-سال/
محصولات آموزشی کودک : DVD ، کتاب ، فلش کارت، اسباب بازی، پازل
http://www.manomaman.com
دوستان عزیز

نمایشگاه کودک و خلاقیت از 10 تا 12 اردیبهشت ماه فقط به مدت "سه روز" برگزار میشود.
این نمایشگاه در سالنهای مجموعه فرهنگی تلاش در خ ولیعصر نرسیده به چهار رراه پارک وی و دقیقا پشت رستوران سوپراستار است. این نمایشگاه دارای ظرفیت 700 تا پارکینگ در داخل محوطه و بیش از 2000 جای پارک در خارج محوطه میباشد.

محصولات آموزشی کودک پازل چوبی، اسباب بازی، کتاب، سمعی بصری، لوازم سیسمونی و موسسات فرهنگی غرفه های این نمایشگاه را شامل میشوند.

اطلاعات بیشتر و کروکی نمایشگاه را در لینک زیر ببینید:

http://www.manomaman.com/page/5/برگزاری-نمایشگاه-کودک-و-خلاقیت/
محصولات آموزشی کودک : DVD ، کتاب ، فلش کارت، اسباب بازی، پازل
http://www.manomaman.com
1376
مامان الینا عزیز
گاهی بچه ها مدتی طول میکشه به اسباب بازی های جدید توجه نشان دهند و ارتباط برقرار کنند. در مورد پسر خودم دقیقا همینطور بود تا 18 ماهگی هر اسباب بازی جدیدید که براش میگرفتیم گاهی یک ماه طول میکشید تا سراغش بره و باهاش بازی کنه.
باید ببینید چه چیزی توی اون اسباب بازی ها هست که برایش جذابیت داره.
وقتی پس من یک ساله بود از این مکعب های چوبی که هر کدومشون یک اندازه هستند براش گرفته بودم. 5 تا مکعب که به ترتیب از بزرگ به کوچک روی هم قرار میگرفتند و یه برج درست میشد. روی اسباب بازی نوشته بود 9 ماه به بالا ولی پسر من 20 ماهگی به اون علاقه مند شده بود و اون رو میچید.

یه مورد دیگه هم اینه که بچه ها دوست دارند به همراه یک نفر دیگه مثلا مادر یا پدر با اسباب بازی ها بازی کنند. ولی توجه داشته باشید که اون روشی که بچه انتخاب میکنه برای بازی همون رو شما اجرا کنید. ساده تر بگم قانون بازی رو بچه ها تعیین میکنند. مثلا یه بچه ای دوست داره به جای درست کردن لگو ها اون ها رو پرت کنه توی سبد یا با صندلی گیتار بزنه. هیچ اشکالی نداره. اگه همه روی صندلی فقط بنشینند که چیز جدیدی اختراع یا کشف نمیشه. پس شما هم باید دقیقا مطابق خواست بچه و قانون بچه بازی کنید. این کمک میکنه به رشد خلاقیت بچه ها در استفاده از ابزاری که در اختیار دارند.
محصولات آموزشی کودک : DVD ، کتاب ، فلش کارت، اسباب بازی، پازل
http://www.manomaman.com
اولین نمایشگاه کودک و خلاقیت از یکشنبه 10/02/91 لغایت 12/02/91 از ساعت 10 الی 21 در مجتمع فرهنگی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت نرسیده به چهارراه پارک وی کوچه سمت چپ (کوچه ایی که رستوران KFC نبش آن است) و معروف به کوی استقلال است، درب آخر سمت راست دارای پارکینگ در حال برگزاری است.

مدرس شمال به جنوب - وارد آفریقا (جردن) میشوید - سمت راست کوچه روانپور را تا انتها میآیید تا وارد ولیعصر شوید. ولیعصر را به سمت شمال آمده سمت چپ نرسیده به چهارراه پارک وی کوچه ایی است که رستوران KFC نبش آن است. وارد این کوچه معروف به استقلال شده درب آخر سمت راست وارد پارکینگ میشوید.

مدرس جنوب به شمال- از زیر پل پارک وی دور زده به مسیر مدرس شمال به جنوب بیایید - کمی پایینتر سمت راست وارد آفریقا شده و مثل مسیر قبلی.

البته از خود ولیعصر هم اگر پیاده باشید درب ورودی مشخص دارد نرسیده به پارک وی.

با اتوبوس جنوب به شمال خیابان ولیعصر، ایستگاه امانیه را رد کرده و ایستگاه بعدی پیاده شوید.
بی بی انیشتین اصل ویژگی های خاصی دارد:
بی بی انیشتین با محتوی و منوی اوریجینال کیفیت صدا و تصویر بسیار بالایی داشته و هر فیلم همراه با تمامی بونوس فیچرها و فلش کارتهای تصویری مرتبط با هر قسمت روی همان دی وی دی و امکانات انتخاب زبان ارائه میگردد وهر یک فیلم بر روی یک دی وی دی قرار دارد.

نمایش عروسکی، قابلیت پخش به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی، نکات آموزشی جولی کلارک، پخش مستقل موسیقی های موتزارت و بتهون، معرفی اسباب بازی های هر قسمت، کتابخوانی و کلی قابلیتهای دیگر روی هر دی وی دی.
در طول روز من مرتب دارم به این سوال جواب میدم که بی بی انیشتین های مختلفی که فروشگاه های مختلف دارند چه فرقی با بی بی انیشتین فروشگاه من و مامان دارد ، دارد.

بی بی انیشتین اوریجینال که روی سایت اصلی کمپانی تولید کننده هست رو من به دو قسمت تقسیم میکنم و درمورد هر قسمت تو ضیح میدم:

1- قسمت فیلم :
که توی اینترنت هم بصورت کم حجم شده با کیفیت تصدا و تصویر پایین تر هست و میشه دانلود هم کرد و میتونم بگم 99 درصد بی بی انیشتین های توی بازار به همین صورت تهیه شده.

2- قسمت Bonus Material :

این شکل ، شکل منو DVD اوریجینال فیلم بی بی بتهوون است ( که برای مثال روی آن تویض میدهم)ساخت کمپانی دیزنی است.منوی دی وی دی به هر شکل دیگه ای غیر از این دیگه اوریجینال نیست.

منوی اوریجینال بی بی انیشتین اوریجینال

در شکل بالا شما هم بخش فیلم رو میبینید و هم منوی انتخاب زبان و هم Bonus Material
وقتی روی گزینه Bonus Material کلیک میکنید زیر منو شکل پایین ظاهر میشود:

منوی بونوس فیچر بی بی انیشتین اوریجینال

در تمام 28 دی وی دی بی بی انیشتین این منو ها وجود دارند:

این بخش از دی وی دی نیاز بسیار از ما رو برای آموزش و بازی در سنین پایین برآورده میکنه.

1- ten Years of Discovery:
در این قسمت جودی کلارک درباره تجربیاتش درباره کودکان و اینکه ایده ساخت بی بی انیشتین چه طور به وجود آمد و تاثیر این برنامه ها روی دو دختر خودش و تعغیرات فیلم ها در طول 12 سال تا به امروز.
2- Together Time Tips:
جودی کلارک در باره بازی های مناسب یرای رده های سنی مختلف توضح میده و این که برای کودکان و نوزادان چطور اسباب بازی بسازیم و چه اسباب بازی هایی بخریم و تاثیر اسباب بازی های مختلف روز توانایی های زهنی و حرکتی نوزدان و کودکان به چه صورت است. این قسمت براساس رده سنی هر دی وی دی متفاوت است.
3- Activity Time:
در این قسمت بر اساس رده سنی فعالیت ها و بازی های مختلفی وجود داره . مثلا موسیقی های منتخب از موتزارت برای نوزادان یا بازی های ببین و حدس بزن برای رده بالاتر و ....
این بازی ها همون آموزش غیر مستقیم برای کودکان و نوزادان است. در واقع ابزاری در اختیار والدین قرار میدهد که ارتباط تعاملی با کودک برقرار کنند و موارد ختلفی را در قالب بازی به او بیاموزند.

4- Discovery Cards:
این قسمت در واقع فلش کارت های تصویری دارند که مذت زمان نشان دادن این تصاویر قابل تنظیم اند. شکل ها که بصورا تصاویر واقعی از اشیا یا حیوانات هستند به کودک نشان داده میشود و سپس علاوه بر تلفظ اون کلمه املا آن نیز روی تصویر نوشته میشود.

5- Puppet show :
این گزینه برای کودکانی که نمایش های عروسکی دوست دارند، پیش بینی شده. به این صورت که قسمت های عروسکی که در داخل فیلم اصلی هست را، جدا از بقیه فیلم و پشت سر هم برای کودک نمایش میدهد.

6- toy chest:
معرفی اسباب بازی های استفاده شده در داخل فیلم است. که نشان میدهد ساخت کدام کمپانی است و چطور میتوان آنها را تهیه کرد.

7- Language:
این گزینه هم امکان انتخاب زبان را برای سه زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی را میدهد.

میبینید که امکانات بسیار کاربردی و مفیدی در منوی دی وی دی ها هست. که آنها را از نسخه های دانلودی متمایز میکند.

این نسخه کامل از بی بی انیشتین را ( که اصطلاحا مستر کپی اوریجینال هم میگویند) در حال حاضر فقط از سایت من و مامان میتوانید تهیه کنید.

http://www.manomaman.com/product/511/مجموعه-کامل-28-DVD-بی-بی-انیشتین-محتوی-و-منو-اوریجینال-همراه-فلش-کارتهای-تصویری-مربوطه.html

توضیح تکمیلی این که این مجموعه رو بصورت جدا جدا هم میتوانید تهیه کنید.
ما (فروشگاه اینترنتی من و مامان) مجموعه 28 DVD بی بی انیشتین رو از سایت آمازون و حدودا سه سال پیش خریدیدیم. توی آمازون این مجموعه بصورت تک تک و 28 DVD بود. هر کدام از آن دی وی دی ها علاوه بر 25 تا 33 دقیقه فیلم در منو DVD یک سری قسمت های اضافه تر داره. مثلا امکان انتخاب زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیش یا فلش کارت تصویری و همچنین نمایش عروسک ها و صحبت های خود جولی کلارک (سازنده بی بی انیشتین) در مورد ارتباط با نوزاد و بازی با نوزاد و ....

که این مجموعه به آدرس یکی از آشنا ها در امریکا ارسال شد و یک مسافر برای ما آورد. بقیه مجموعه های سایت من و مامان هم همینطور تهیه میشوند.

مدل اول - مجموعه 40 هزار تومانی: 28 قسمت فیلم (فقط فیلم بدون منو اوریجینال و مواردی که در بالا گفتم) روی 7 دی وی دی + یک دی وی دی هدیه که صوتی هست. (چاپدار: یعنی توضیحات و مشخصات و رده سنی و عکس مربوطه روی دی وی دی چاپ شده)

مدل دوم - مجموعه ای که شامل 28 دی وی دی هست (یعنی 3 پکیج 8 DVD و 1 پکیج 4 DVD که مجموعا میشه 28 دی وی دی که هر فیلم روی یک دی وی دی به همراه اون موارد اضافه تر مثل فلش کارت تصویری و انتخاب زبان و نمایش عروسک ها و صحبت های جولی کلارک و ... مجموع این 28 دی وی دی میشه حدودا 140 هزار تومان.
این مجموعه در ایران فقط توسط سایت من و مامان به این شکل ارائه شده است.


و اما انتخاب شما باید بر اساس خواست تون از مجموعه باشه. اگر خارج از ایران زندگی میکنید قاعدتا با منوی اوریجینال دی وی دی ها آشنا هستید این مجموعه 28 قسمتی الان کاملش تو آمازون امکان خرید نداره چون همه 28 DVD موجود نیست و قیمت اون چند تایی که هست تا دو سه ماه پیش هر DVD بین 25 تا 50 دلار بود.

در مورد بقیه محصولات که کتاب کار و کتاب های موزیکال بی بی انیشتین هست . این محصولات وارداتی هستند و ما خودمان هم از خارج از ایران تهیه میکنیم.

توضیح امکانات نسخه اصل کلیه فیلمهای رده 3 ماه:
http://www.manomaman.com/product/478/بی-بی-انیشتین-محتوی-و-منو-اوریجینال-رده-سنی-3-ماه.html
توضیح امکانات نسخه اصل کلیه فیلمهای رده 6 ماه:
http://www.manomaman.com/product/480/بی-بی-انیشتین-محتوی-و-منو-اوریجینال-رده-سنی-6-ماه.html
توضیح امکانات نسخه اصل کلیه فیلمهای رده 9 ماه:
http://www.manomaman.com/product/483/بی-بی-انیشتین-محتوی-و-منو-اوریجینال-رده-سنی-9-ماه.html
توضیح امکانات نسخه اصل کلیه فیلمهای رده 12ماه:
http://www.manomaman.com/product/486/بی-بی-انیشتین-محتوی-و-منو-اوریجینال-رده-سنی-12-ماه.html
1226
بازی های مناسب برای کودک 2-3 ساله:

1- پازل:
بهترین زمان برای شروع پازل پایان 2و شروع 3 سالگی است. چیدن پازل فوق العاده است. با پازل های 4 و 6 تایی شروع کنید. حتی اولش اگر میبینید نمیتونه یه دونه رو بچینید یا مثلا قطعه درست رو بردارد و بهش بدین بگین اینو امتحان کن. بعد یواش یواش پازل هایی با قطعات بیشتر مثلا 9 و 12 و ... همینطور زیادش کنید ولی خیلی آروم آروم. شاید یه پازل رو چندین بار بچینه. بچه ها خیلی سریع متد چیدن پازل رو پیدا میکنند.
من خودم تو بچگی اول دو تا دور پازل رو میچیدم و بعد داخلش رو کامل میکردم. در واقع از کل به جزء میرفتم جلو.
ولی پسرم کاملا برعکس عمل میکنه. از جزء به کل میچینه. اول قسمت های مختلف مثل صورت و بدن و درخت و ... رو میچینه و بعد با کنار هم قرار دادن اینها هشون رو به هم وصل میکنه و پازل رو درست میکنه .
در همین فاصله 2 تا 3 سال پیشرفت شگفت انگیزی تو چیدن پازل تو بچه ها میبینید.

مهمترین و کلیدی ترین فایده پازل اینکه که تمرکز و دقت بچه رو خیلی بالا میبره.

2- لگو:
مهم نیست چه مارکی ولی تعداش زیاد باشه. مثلا حداقل 50 تا تکه و برای این سن تکه ها هم بزرگ باشه بهتره. بعد بهش بگید که با لگو چه چیز هایی میتونه درست کنه. مثلا پارکینگ ، ماشین، هواپیما، خونه و ...
بعد با چیز هایی که ساختین داستان درست کنید. آدمک و عروسک کوچیک بگیرین و در قسمت هاییی که کودک ساخته قرار بدین و داستان بسازید. به مرور میتونید قطعات بیشتری به لگو ها اضافه کنید.
ساختن با لگو خلاقیت بچه رو تحریک میکنه و داستان پردازی تخیلش رو تقویت میکنه.

3- نقاشی با رنگ انگشتیی
رنگ های انگشتی الان تو بازار زیاد هستند. مارک های مختلف کرایولا(گیاهی)، آریا و ...
دیوار حمام میتونه بوم نقاشی کودک باشه. نقاشی بکشید و داستان براش بسازید.

4- گل بازی:
از گل رس بهداشتی میتونید استفاده کنید.

5-

این پست ادامه داره باز هم هست.
فروزنده جون دخترم از 19 ماهگی پازل های 2 تیکه حیوانات و 22 ماهگی پازل سه تیکه حیوانات و میوه ها و اشیا رو انجام میده .با لوگو هم بازی میکنه قطار و ماشین درست میکنه .ولی فعلا از گل بازی یا خمیر بازی استفاده نکردم. پازل تصویری هم خریدم خودش درست نمیکنه به قول خودش به من help میکنه من براش میسازم .
در مورد کلاس ها:

1- کلاس زبان به نظر من زوده. اگر میتونی یه معلم بگیری که بیاد خونه و باهاش بازی کنه به زبان انگلیسی و نقاشی بکشه و با اسباب بازی ها بازی کنند و با بچه هم انگلیسی حرف بزنه و با بازی یک سری چیز ها رو یاد بده خوبه. ولی کلاس زبان نه چون هنوز کوچیکه و اکثر موسسه ها از سن 3 سال پذیرش دارند.
یا اینکه میتونی خودت تو خونه یک سری مفاهیم رو بهش یاد بدی با فلش کارت و DVD، کتاب و ...
و یا اینکه از یور بی بی کن رید استفاده کنی. مجموعه خیلی خوبیه که بتونی خودت معلم زبان دخترت باشی.

2- شنا رو بدون حضور یکی از والدین که حتما شنا هم بلد باشند توصیه نمیکنم. باید جایی باشه مربی اش حتما مدرک baby swimming (شنای نوزادان) داشته باشند و استاندارد های میزان کلر در آب برای کودکان حتما رعایت شده باشه.
البته آب بازی خیلی خوبه برای این سن 22 ماه میتونی از استخر بادی کم عمق توی خونه استفاده کنی.
این آدرس رو ببین: http://www.babyswimming.ir به نظر قابل اعتماد میاد. ولی باید دید.

http://www.babyswimming.ir/contactus.html این هم آدرس و تلفنش. البته من هنوز خودم اینجا رو از نزدیک ندیدم.

3- کلاس باله رو راستش نمیدونم می پرسم و یه سرچی میکنم به جواب قابل قبولی که رسیدم حتما مینویسم.
1364
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1359
1365
1380
29
1382
1366
1349
1375
1340
224
1356
داغ ترین های تاپیک های امروز