2726
عنوان

مربی بد دهن

403 بازدید | 33 پست

من امروز رفتم برای تمیرن امزش رانندگی 

مربی خیلی بو دهن بود من اعصابم خورد شد حتی برای خودم اب گرفتم کثافت یک بفر ما زدم بههش رو حوا زد اون که ایبی نداره فکر کردم پولشو انداختم صدقه 

ولی خیلی بد دهن بود هرچی از دهنش میومد میگفت تو اون تایم هم که من پول داده بودم بیاد اموزش بده از بنزین زدن تا اوردن هنذفری از خونش تا چایی خوردنش و... رو انجام داد 

من چیزی نگفتم گفتم ارزش این که اعصاب خودمو خورد کنم نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو به مدیریت بگو 

یک بار دیگه باید مربی به مشکل خورده بودم اون منو ۴۵ دقیقه تو ماشین نگه داشته بود تا با دوستش حرف بزنه به مدیر گفتم مدیر طرف اون بود العان فقط میگم راضی نیستم برای پولی که دادم بهش 

خیلی بد دهن بود 

مربی من انقد شکمو بود همش میرفتیم تو یه خیابون ک گردو بود اونجا گردو جمع میکرد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من فقط با خودم گفتم این کثافت ارزش اینو که اعصاب خودمو خورد کنم به خاطرش نداره اب رو سریع گرفت خالی کرد روی اب خودش 

آب تعارف کردی اونم رو هوا زده

اره به خدا تعارف کردم رو هوا زد سریع گرفت ریخت روی اب خودش که تموم شده بود بع بتری نصفه رو تعارف کرد به من من بدم اومد گفتم تشنم نیست

اره به خدا تعارف کردم رو هوا زد سریع گرفت ریخت روی اب خودش که تموم شده بود بع بتری نصفه رو تعارف کرد ...

این مربی بوده یا گشنه آب عجبا پس کی وقت تمرین داد اصن چیزی فهمیدی

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
2706