2737
2734

میخواستم با دوستم برم بیرون 

من کلا اهل بیرون رفتن با دوست نیستم یعنی دوستی ندارم بخاطر اخلاق همسرم

بهش چند بار آروم گفتم ک فردا میخوام برم

هی گفت ن ن ن 

منم یهو عصبی شدم شروع کردم ب جیغ جیغ کردن 

بعد از جیغای من عصبی شد کنترل پرت کرد خورد به صورتم 

معذرت خواهی هم کرد 

ولی امروز ک میخواستم برم پیش بابام اینا برای دیدن نزاشت برم گفت با این صورت کجا میخوای بری 

شما بودین چیکار میکردین؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

قشنگ اسیر آورده با شکنجه کنترل میکنه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
خدارو شکر مجردم :)))) چقد راحت میگی کنترل زد تو صورتم یا مثلا نمیزاره برم بیرون !

آره واقعا🥲

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

ب نظرمنم نرو ، خودت مشکلتو حل کن باشوهرت به خانواده ها نرسون مشکلتو چون تو بالاخره اشتی میکنی باشوهرت ولی ذهنیت اونا درمورد شوهرت عوض نمیشه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706