2737
2739
عنوان

✨درمسیرنور با قرآن✨

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 26 پست
سلام دوستان به تاپیک نور خوش آمدید✨ @anabelkatanchi   @رایحه_بهشت   @مامان،مه ...

سلام خواهری ممنون از دعوتت زندگیت منور به نور قرآن 💓💙💓🙏💞💛💖

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان به تاپیک نور خوش آمدید✨ @reyyhaan   @3573   @آرزوهام3     ...

سلام دوست عزیز ممنون از دعوتتون🙏🏻

ان شاءالله روزهای خوش و با آرامش داشته باشید بحق قرآن 🌺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

سلام دوستان گرامی و مهربونم💚💚💚

دست تک تکتون میبوسم، لطفا منو حلال کنید با تگهای وقت و بی وقتم مزاحمتون میشدم🙏🏻من به دعاهای شما عجیب اعتقاد دارم.. نفستون حقه💖انرژیهاشون دریافت میشه💎🌸✨

یمدت از سایت میرم.... خدابخواد بعد مدتی برمیگردم. 

نیت کردم تاپیک نور (خودم بیرون سایت) ... ادامه بدم طبق نذری که دارم.. همتون تو ثوابش شریک هستین.🌿🌷🌱🍃🌺🌸✨

التماس دعا🤲

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام دوستان به تاپیک نور خوش آمدید✨ @anabelkatanchi   @رایحه_بهشت   @مامان،مه ...

سلام خوندم خواهر جون 

الهی همیشه در پناه قرآن سلامت و شاد باشی💎

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام دوستان گرامی و مهربونم💚💚💚 دست تک تکتون میبوسم، لطفا منو حلال کنید با تگهای وقت و بی وقتم ...

خیلی دلتنگتون میشم خواهر جون 🥺

حلال زندگی عزیزم 

ان شاالله با سلامتی و دلخوشی بری و با حال خوب برگردید 

لطفا با دل پاکت برای شفا و سلامتی و آرامش خودم و همسرم و بچه هام دعا کن گلم 

بی نهایت ازت ممنونم💚 

می‌بوسمت در پناه حق 😘🙏✨💖🌸

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2738
سلام دوستان به تاپیک نور خوش آمدید✨ @reyyhaan   @3573   @آرزوهام3     ...

سلام بر خانم مهربون مممنونم❤

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

@سربازفراری    

سلام گلم..  ببخشید اهل تهران هستین یا دورید از تهران؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا