2703
2553
عنوان

صلی الله علیک یااباصالح المهدی ادرکنی✋❤

| مشاهده متن کامل بحث + 38020 بازدید | 8325 پست

سلام بچه ها 

یه نفر نوشته رو واسم کوتاه کنه بفرسته من بعد از چسبوندن میتونم ویرایش کنم قبلش بلد نیستم

@ملودی58  

@واتساپ80  

@mozhgan0057  

@11aye    

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان صبح بخیر امروز تاپیک از کیه؟؟؟

سلام صبح بخیر عزيزم نتونستم تگت کنم

اگه میتونی متن منو کوتاه کن واسم بفرست 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
سلام صبح بخیر عزيزم نتونستم تگت کنم اگه میتونی متن منو کوتاه کن واسم بفرست 

عزیزم متنت کدومه؟

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
2720
سلام صبح بخیر عزيزم نتونستم تگت کنم اگه میتونی متن منو کوتاه کن واسم بفرست 

یا ص چنده؟

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

گفتم :اگر در کربلا بودم ، تاپای جان برای حسین (ع)

تلاش میکردم

گفت :یک حسین (ع) زنده داریم نامش مهدی (عج) است

تاحالا برایش چه کرده ای؟💥💥💥تلنگر

حر و شمر هر دو از سپاه یزید بودند.

اما چه شد که یکی حر شد و به سوی اربابش حسین (ع‌) رفت و دیگری شمر که سر امامش را برید 🥲

حر کسی بود که راه را بر امام زمان خود بست 

ولی در آخرین لحظات با تمام گناهان خود  به سوی امام زمان خود رفت و توبه کرد امام هم او راپذیرفت

___

امام‌ زمان عباس ع می‌خواهد علی اکبر می‌خواهد زینب می‌خواهد 

و...... 

حر هم می‌خواهد..

___

امام زمان به گذشته مون کاری نداره که چکار کردیم 

مهم زمان حال هست همیشه منتظره که بریم طرفش

ان شاءالله حری باشیم برای امام زمانمان
بار الها [حوّل حالنا بظهور الحجه‌‌‌] 🤲🏻❤️

صفحه قبله الان ریپلای کردم بفرستم واستون دیدم نمیشه

👆👆👆عزیزم ببینید این شکلی قبول می کنه؟

2714
👆👆👆عزیزم ببینید این شکلی قبول می کنه؟

دستت درد نکنه عزیزم قبول کرد❤️

تاپیک قفل کردم ان شاء الله تا ساعت10

فقط لینک رو قبول نکرد پست بعدی میفرستم

دستت درد نکنه عزیزم قبول کرد❤️ تاپیک قفل کردم ان شاء الله تا ساعت10 فقط لینک رو قبول نکرد پست بعدی ...

خدا رو شکر کمکی خواستین بازم بگین ..خوشحال میشم

خدا رو شکر کمکی خواستین بازم بگین ..خوشحال میشم

فدات بشم

الان نیم ساعته مشغولم میخام لینکو بزارم قفل رو باز کردم

ولی نمیشه چیزی گذاشت میگه قفله

دستت درد نکنه عزیزم قبول کرد❤️ تاپیک قفل کردم ان شاء الله تا ساعت10 فقط لینک رو قبول نکرد پست بعدی ...

این تاپیک امتحانی زدین پاک کنین 

برای اینکه زودتر پربازدید بشه همون ساعت ۱۰ دوباره ایجاد کنین

البته گفتم یادآوری کنم وگر نه خودتون استادین😘

فدات بشم الان نیم ساعته مشغولم میخام لینکو بزارم قفل رو باز کردم ولی نمیشه چیزی گذاشت میگه قفله

خوب آره 

باید بری از قفل درش بیاری

بعد میتونی پست بزاری💚

این تاپیک امتحانی زدین پاک کنین  برای اینکه زودتر پربازدید بشه همون ساعت ۱۰ دوباره ایجاد کنین ...

نه من نمیدونستم😃

حالا چطوری پاک کنم🤪

2706