2737
2734

اگر درست کار کنی یعنی قواعد نگارش رعایت کنی و پولشم متصفانه بگبری خیلی مشتری واست جور میشه. 

خیلی خوبه هم تو خونه ای و اذیت نمیشی هم کارش خوبه اگرم ده انگشتی یاد بگیری که نور علی نوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگر از پیج اینستا یا تلگرام پیدا کردی روش کلاهبرداری جدیده واسه ثبت نام و استخدام ۸۰ ۹۰ تومن پول میگیرن یا بلاک میکنن یا اگه بلاک نکنن فایل هایی واسه تایپ میدن که همش پولیه مثلا ۳۰ تومن برای باز کردن فایل بعدم ازتون ایراد بنی اسرائیلی میگیرن پروژه رو قبول نمیکنن و شمارو بلاک میکنن به همین راحتی ۱۰۰ تومن از یه نفر پول میخورن

یک در هزار فایل آشناهای خودشونو قبول میکنن که شک برانگیز نباشه   تاییدیه پلیس فتا هم فیکه و وجود نداره زنگ بزنی پلیس فتا نیم ساعت بهتون میخنده

یه صلوات برای ظهور پدرمون امام زمان‌ میفرستی رفیقم🌻                                                                                            
2731