2726

میخام بدونم هفته دیگه امتحان شه ی رانندگی بدم قبول میشم یا نه؟ خیلی مهمه برام😔

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

تک نیت ک ارزونه چرا میاین اینجا التماس میکنین🤦🏻‍♀️

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
تک نیت ک ارزونه چرا میاین اینجا التماس میکنین🤦🏻‍♀️

میگیری برام؟ التماس نبود گفتم یکی بلده بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگیری برام؟ التماس نبود گفتم یکی بلده بگیره

من بلد نیسم اجی .خودمم میرم اینستا میگیرم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728
من اینستا و هیچی ندارم. کسیو میشناسی حیلی درس بگه

ولا ۲ نفر میشناسم ولی نمیدونم راس میگن یا ن

خودم از رو دلخوشی مجبورم دل بسپارم ب حرفشون دیگ

ولا ۲ نفر میشناسم ولی نمیدونم راس میگن یا ن خودم از رو دلخوشی مجبورم دل بسپارم ب حرفشون دیگ

چند میگیرن؟ 

@کدوزرنگ  

سلام عزیزم ببخشید مزاحمت شدم. بهت درخواست دادم قبول نکردی. میشه به سوالام جواب بدی. 

شوهرم ماشین میده دستم تنهای بشینم؟ 

منتظر پیام یه نفرم به نظرت بهم پیام میده؟ چه حسی داره