2328

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نسبت به هاشور ، میکرو اگر جای خوبی بری و هزینه کنی طبیعی تر هست و از نظر من قشنگ تر ، ولی مهمه کجا بری چون جاهایی دیدم سریع پخش میشه رنگ و خیلی بده

عضو گروه بنفش ... وزن شروع ۶۵.۳ (۲۰ تیر ۱۴۰۱ )... وزن هدف ۵۰💜قد ۱۶۴
2343

صد در صد میکرو

چون طبیعی و زیباتره

من انجام دادم خیلی طبیعیه همه میگن ابروهاتو چیکار کردی🤭

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری مادرم💜 امروز ۱۴۰۱/۷/۶ سونو گفت نی نی مشکل قلب و کلیه داره😔 و باید تو ۷ ماهگی سقط بشه 🖤 اما من هنوز امید دارم که جواب آزمایش اشتباه باشه و نی نی سالمه🥺 فداش بشم میخاد ۱۸ دی بدنیا بیاد ....چجوری صدای ضربان قلبش و تکون خوردنای عروسکمو فراموش کنم ؟؟  ...نمیتونم تیکر بارداری رو بردارم 😭 میشه براش یه حمد و سه صلوات بخونی؟؟!! اگ خوندی بگو منم برات ۵ صلوات میفرستم❤...خدایا من به تو باور دارم معجزه کن🤲...ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیوهاش قبله خیلیاست ، دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمندترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا...میبینی؟؟!! پول ، زیبایی ، اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و ......هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن...پس رها کن سرزنش رو!!! اون که بخواد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🤌🚶‍♀️
میکرو وو فیبروز بعم گفته 500هزینه اش قاب و سایه350

۵۰۰ هزار تومان پس به نظرم جای خوبی نیست 

کاراشو دیدی ؟

اخه تو همین مشهد که هستم جای خیلی خوب بالای ۲ میلیون هست و تو تهران هم به همین شکل 

میکرو هم یجور تتو هست و به نظرم برای این چیزا بهتر جای خوب بری وگرنه انجام ندی بهتر از نظر من البته

عضو گروه بنفش ... وزن شروع ۶۵.۳ (۲۰ تیر ۱۴۰۱ )... وزن هدف ۵۰💜قد ۱۶۴
من مادرم سایه زده و خودش راضی هست . خاله ام میکرو زده پشیمونه

حتما جای بدی رفته 

من که پیش آرایشگر خوب رفتم میکرو خیلی طبیعی شده

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری مادرم💜 امروز ۱۴۰۱/۷/۶ سونو گفت نی نی مشکل قلب و کلیه داره😔 و باید تو ۷ ماهگی سقط بشه 🖤 اما من هنوز امید دارم که جواب آزمایش اشتباه باشه و نی نی سالمه🥺 فداش بشم میخاد ۱۸ دی بدنیا بیاد ....چجوری صدای ضربان قلبش و تکون خوردنای عروسکمو فراموش کنم ؟؟  ...نمیتونم تیکر بارداری رو بردارم 😭 میشه براش یه حمد و سه صلوات بخونی؟؟!! اگ خوندی بگو منم برات ۵ صلوات میفرستم❤...خدایا من به تو باور دارم معجزه کن🤲...ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیوهاش قبله خیلیاست ، دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمندترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا...میبینی؟؟!! پول ، زیبایی ، اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و ......هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن...پس رها کن سرزنش رو!!! اون که بخواد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🤌🚶‍♀️