2703
2553

یه لیوان خاکشیر خوردم. باردارم. نمی‌دونستم ضرر داره. ۲۳ هفته م.    

الان گوگل زدم همه ش نوشته زایمان زود رس.. 

ببخشید گلاب به روتون .هرکار کردم بالا بیارم نشد. یکمشو بالا آوردم.. میترسم. من خیلی سخت باردار شدم

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.

نگرانی که خودش از همه بدتره. به دل و رودت فشار نیار. مگه زمان قدیم اینترنت بوده ، مردم زندگی روزمره داشتن ده تا بچه هم میاوردن. 

صلوات بفرست برو زندگیتو بگن

دختر دهه شصتی🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بایه بارطوری نمیشه

انقدر چیزای منفی نوشته..  با احتیاط و خیلی کم بخورید و اینا.. 

بخاطر یبوست خوردم چون هیچ کدوم از میوه ها جواب نداد. قرص های کلسیم بهم نمیسازه... خیلی ناراحتم

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.

نترس هیچی نمیشه 

دوست من حامله بود میگف دو لیوان زعفران خوردم ولی هیچی نشد

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
انقدر چیزای منفی نوشته..  با احتیاط و خیلی کم بخورید و اینا..  بخاطر یبوست خوردم چون هیچ ...

سلام عزیزم من تبریزم همسرم متاسفانه اسپرم صفر داره قرار بره دکتر حسن زاده شما همسرت کجا ازمایش داد که دقیق باشه و چه کاری برا خوب شدن کردین ضعیف بودن یا کلا صفر ؟

سلام عزیزم من تبریزم همسرم متاسفانه اسپرم صفر داره قرار بره دکتر حسن زاده شما همسرت کجا ازمایش داد ک ...

سلام . اول چنتا آزمایشگاه تکرار کردن تا مطمئن بشن. 

برای تقویت دکتر دارو و آمپول داد. مرکز جهاد رفتیم بیوپسی شدن و بعد از جواب مثبت. دکتر داروهای تقویتی دیگه ای داد .

انشالله نتیجه بگیرین. 

2714
سلام . اول چنتا آزمایشگاه تکرار کردن تا مطمئن بشن.  برای تقویت دکتر دارو و آمپول داد. مرکز جها ...

ممنون عزیزم پس همسر شما اسپرم تو بیوپسی داشتن نگفتن بهتون دلیل ازو اسپرمی چی هست ؟همسر من پیوند کلیه شده نمیدونم اون تاثیر داره یا نه 

ممنون عزیزم پس همسر شما اسپرم تو بیوپسی داشتن نگفتن بهتون دلیل ازو اسپرمی چی هست ؟همسر من پیوند کلیه ...

بله مثبت شد. همون لحظه تو اتاق عمل میگن .نه گلم دلیلش رو نمیدونن. ممکنه مادرزادی باشه. ممکنه از تب تو بچه گی باشه.. 

سلام گلم خوبی تو خصوصی پیام دادم نمیاد بهت گلم دکار حسن زاده به ما وقت بیوپسی داده و ی دارو تقویتی میخواستم اگه تجربه ای تا زمان بیوپسی داری بهم بگی ممنونم چیا بدم بخوره بلکه مثبت شد 

سلام گلم خوبی تو خصوصی پیام دادم نمیاد بهت گلم دکار حسن زاده به ما وقت بیوپسی داده و ی دارو تقویتی م ...

سلام گلم. بسلامتی جواب بگیرین. 

چیزای مقوی بخوره. شوهرم هرشب می‌رفت دوچرخه سواری. 

سیاهدانه و عسل هر شب. از عرقیجات طاروونه. کاسنی هر روز ی لیوان میخورد.  آخرسر از همه توکل بخدا داشته باشین.کوچولوی من چند روزه به دنیا اومده. سر زایمان برای همه منتظران دعا کردم

سلام گلم. بسلامتی جواب بگیرین.  چیزای مقوی بخوره. شوهرم هرشب می‌رفت دوچرخه سواری.  سیاهد ...

به به عزیز دلم چشم و دلت روشن باشه خدا واست حفظش کنه برا منم خیلی دعا کن روزای سختی میگذرونیم 

سلام گلم. بسلامتی جواب بگیرین.  چیزای مقوی بخوره. شوهرم هرشب می‌رفت دوچرخه سواری.  سیاهد ...

سلام گلم خوبی نینی چطوره عزیزم همسر شما قبل بیوپسی ازمایش هورمون داده بودن؟میشه بگی fsh وlh و تستسترون چند بوده ممنون 

سلام گلم خوبی نینی چطوره عزیزم همسر شما قبل بیوپسی ازمایش هورمون داده بودن؟میشه بگی fsh وlh و تستستر ...

سلام عزیزم. بله خیلی قبل‌تر همه آزمایشات رو داده بود و همه رو بردیم دکتر دید. الان دو دست نیست ولی همه نرمال بودن. دکتر گفت اکثرا اونایی که هورموناشون نرماله,بیوپسی مثبت میشن. 

2706