2726

سلام خانوما کیا توستر اون دارن من دارم ولی بلدنیستم باهاش کارکنم میشه یاخانوم کاربلد وکدبانوبیاد یادم بده😝😋میخوام توش کوکی درست کنم براش آقام ولی بلدنیستم آخه گزینه بالاتکی داره ولی گزینه پایین تکی نداره نمیدونم چیکارکنم تا هم خوب بشه نسوزه هم درست پخته بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بالایی برا شعله هاشه پایینی هم برا زمانه

خب منم این میدونم توستر تاحالا کارکردم گلم بلدم ولی اینو نمیدونم ک این مدل باید کدوم گزینه رو بزاری ک زیرش پخته بشه ومغزپخت بشه بعدش روش گریل کنی

خب من این میدونم خودم عزیزم. منظورم این بود کدومش برای پایین تنهاهس؟ ک فقط پایینش طلایی بشه بعدش بزن ...

فک کنم گزینه آخری باشه.

ولی بنظرم روشنش کن و ببین همه گزینه هاروامتحان کنم بعد که مطمئن شدی کوکیتو بپز

خب من این میدونم خودم عزیزم. منظورم این بود کدومش برای پایین تنهاهس؟ ک فقط پایینش طلایی بشه بعدش بزن ...

ببین گلی اون مربع اول ک خالیه خو هیچی بعد مربع دوم دوتاالمنت روشن میشن مربع سومی فقط المنت بالا چهارمم انگار دوتاروشن میشن پنجمی جوجه گردانه شیشمیم خب مشخص نیست ولی احتمالا المنت پایینه ب نظرم ولی خب روشن کن توستر رو امتحان کن همه رو دیگه روشن ک باشن قرمز میشن مشخصه کدوماست 😁