2733
2734

طرز تهیه یه مرغ خوشمزه بهم بدین

و اینکه ادویه چی بزنم خیلی خوشمزه باشه

بعد اینا سالاد نمیخورن

سالاد درست کنم یا نه؟اگه ن چی درست کنم

درک کردن این نیست که فقط حرف بزنی بگی درست میشع غصه نخور درک کردن ینی تو خودتو جای طرف بزاری و کلا از دیدع اون به قضیه نگاه کنی اونوقت میفهمی نه میتونی صبر کنی همه چی درست شه نه میتونی غصه نخوری نه میتونی گریه نکنی:) سردرگمی هیچی حالیت نیست مثه افسرده هایی اینطوری میشه درک کرد:)🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدون سالاد اینا نمیشه که 

حداقل زیتون ترشی خیارسوری چیزی بزارید

مرغ هم از قبل مزه دار کن بعد بپز

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

دارچین هم خوب میشه حتما بریز 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      

مواد اولیه سالاد اسراف نکن 

سبزی خوردن بگیر و ماست یا ماست و خیار یا ماست موسیر یا هرجوری دوست دارید 

زیتون و ترشی چیزی نمیخورن الکی نیار

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2738
بدون سالاد اینا نمیشه که  حداقل زیتون ترشی خیارسوری چیزی بزارید مرغ هم از قبل مزه دار کن بعد ...

با چی مزه دار کنم

درک کردن این نیست که فقط حرف بزنی بگی درست میشع غصه نخور درک کردن ینی تو خودتو جای طرف بزاری و کلا از دیدع اون به قضیه نگاه کنی اونوقت میفهمی نه میتونی صبر کنی همه چی درست شه نه میتونی غصه نخوری نه میتونی گریه نکنی:) سردرگمی هیچی حالیت نیست مثه افسرده هایی اینطوری میشه درک کرد:)🤍
با چی مزه دار کنم

ادویه زعفران پیاز 

بعد هم پیاز تفت بده نتا حبه سیر بنداز لوبیا سبز درسته و هویچ های کوچیک بزار کنارش رب بزن ،مرغا رو بزار بپزه 

هویچ رنده کن تفت بده کمی زردچوبه هم بزن برای تزیین برنج ،سیب زمینی رنده شده سرخ شده هم خوبع برای تزیین برنج

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

وای ببین من امتحان نکردم دارچین و آویشن فکر نکنم همه پسند باشه تو مرغ

زنجبیل هم یکی گفته بریز اگر ریختی خیلیییی کم بریز زیاد بریزی طعم مرغ رو خیلی بد میکنه 

یکی هم گفت فلفل دلمه زیاد😶

فلفل دلمه ای هم خوبه بد نیست ولی زیاد بزنی طعم اونو میگیره بیشتر 

من مرغ رو سرخ میکنم با زردچوبه حسابی هم بخوره بعد پیاز داغ میزنیم بهش بعد با رب تفت میدیم بعد هم آب کم بریز بذار قشنگ بپزه

هویج هم بزنی خوبه

نمک و فلفل سیاه هم اون اول بزن 

زعفرون هم هرچی دوست داری میتونی یه کم اولش بریزی یه کم آخرش که بعد خاموش کنی مرغت رو

اول مرغتو خام سرخ کن قشنگ بعد یه پیاز بزرگ ریز سرخ کن بهش زردچوبه بزن بعد چندقاشق رب بریز به موادت دادچین زیره فلفل زنجبیل بزن خوب سرخ شدن مرغ هارو بچین روش اب بریز الان فصل بلاله بلال بگیر حلقه ای خرد کن بریز توش ببین عالی میشه وسطهای کار نمک اضافه کن بذار مرغت جا بیوفته ببین عالی میشه و مجلسی من مهمونام عاشق مرغامن خداییش 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
2706