2726

الان دخترم ۷ ماهشه از ۳ماهگیش یک دفعه دیگه سینه مو نخورد.

شوهرم هرشب قبل خوابش بهش شیشه میداد ک دو سه ساعت بخوابه با شکم سیر.همش بهم میگفتن شیرت کمه درحالیکه الان با شیرخشک هم سرعت رشدش آهسته هست.

دلم گرفته از این که سینمو پس زد.خیلی بی قراری میکنه سر هر چیزی. با خودم میگم اگر شیرمو میخورد حداقل شاید آروم میشد.

خدایا شکرت بابت این تو دلی که بهم دادی

بیشتر بچه ها با خوردن شیشه ، دیگه سینه رو نمی‌خورن

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش پسر منم شیرخشک میخورد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

من دیدم بچهایی ک هر دوتاشیر رو میخورن یدفعه دیگه سینه رو ول میکنن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
رفلاکس داشت همه میگفتن شیر مادرش بهش نمیسازه.دوباره اگر باردار بشم استرس شیر منو از پا درمیاره

عزیزم شما با پزشک چرا مشورت نکردی؟

پسر منم تا ۸ ماهگی رفلاکس داشت ولی دکترش اجازه نداد شیرمو قطع کنم 

حرف بقیه رو نباید اهمیت داد مگه اونا دکترن؟

عزیزم شما با پزشک چرا مشورت نکردی؟ پسر منم تا ۸ ماهگی رفلاکس داشت ولی دکترش اجازه نداد شیرمو قطع کن ...

شیرم قطع نکردم.خود دخترم دیگه نخورد.ماهم بردیم دکتر.

چقدر حرف شنیدم بابت شیرم😭 آخه اگر شیرم کم بود تو ۲۰ روز اول ۱۲۰۰ اضافه نمیکرد ک

ضمن اینکه خب طبیعیه اول شیر کمه دیگه بعد بچه هرچقد مک بزنه هی شیر بیشتری تولید میشه 

منو هم روزای اول کلی اذیت میکردن حالا کیا خانمهای سن بالا باید تجربه داشته باشن دیگه 

هی میگفتن شیرت کمه و فلان ولی من زیر بارشون نمی‌رفتم چن بارم مجبوری شیرخشک دادنش چقد یه سری گریه کردم ب بچم شیرخشک ندین

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
ضمن اینکه خب طبیعیه اول شیر کمه دیگه بعد بچه هرچقد مک بزنه هی شیر بیشتری تولید میشه  منو هم رو ...

کاش‌ فقط بقیه میگفتن.حتی‌ شوهرم میگفت😞

پسر منم ی مدت سرپا شیر میدادم  نمیدونم چرا نمیخورد.فقط شک کردم ی بار اول و اخر خوشبو کننده زده بودم گفتم شاید ازونه.اما بعد چن ماخ دیگه خورد.بعدش موق غذاخوردن هم برعکس فقط شیر میخورد الان ۱۹ام تولد یکسالگیشه ان شاءلله اما وزنشم کمه

2706