2726
عنوان

دعانویس و طلسم کیا اعتقاد دارن

880 بازدید | 122 پست

بچه ها کدوماتون اعتقاد دارین؟

اول از همه خودم هم آره هم نه 

خیلی هم میترسم ولی اطرافیانم زیاد دیدم که میرم پیش دعا نویس

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا الان همش برات تبلیغ میزارن و سرت کلاه میزارن

یعنی چی

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮
2728
من ازدواجم جور نمیشد رفتم دعا نویس

جور شد؟ازدواج کردی؟

سحرو جادو هس اما این دعانویسا کلاه بردارن منکه هیچی ندیدم

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘

من خیلی میترسم ازین جور چیزا. زنداداشم برا داداشم دعا میگیره .. من انقددد میترسم ک نگو .. میترسم برا منم بگیره

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

یکی از خاله هام خیلی خیلی اعتقاد داره 

به حدی که خیلی ببخشید بچه هاش دستشویی نمیتونن بکنن می‌ره پیش دعا نویس 

چند سال پیش برادرم گفت نکن خاله این کارا عاقبت ندارع 

گوش نکرد 

باورتون نمیشه الان هر پنج تا بچش درگیرن

2706