2733
2734

سلوم  نون پیتزام امادس  خبب    چیکار کنم مواد جدا نشه از نون؟  موادم گوشتچرخ شده  سینه مرغ قارچ  فلفل دلمه  پیاز

بعد اینکه من سولاردوم دارم نمیدونم تو کدوم گزینه ش پیتزا خوب میشه   یکی کمکم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

روی خمیر سس گوجه یا رب با کمی آب و روغن باز کن و ادویه بزن با لیسک پخش کن ،بعد کمی پنیر پیتزا بزن ،بعد موادتو بریز بعد روشو با پنیر پیتزا فراوون پر کن 

تو دمای ۱۸۰ درجه 

نون پیتزات اماده هست زیاد نزار بمونن فر سرخ شه زیرش مثل سنگ سفت میشه 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

کفش ی کم سس و پنیر بزن

اگر کالباس داری رنده کن 

هویچم رنده کن قارچم‌ خام خام برش بزن فلفل دلمه ای ام نگینی کن 

دوست داشتی گوجه هم بزن مثل بیرون میشه

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️
2706