2737
2734

سلام

من دو سال بد شانسی تو درسم دارم میارم یعتی از همه چی گذشتم ولی فایده نداره

پیش ۳ نفر تک نیت گرفتم 

هر ۳ نفر گفتن یه نفر مانع سر راهت قرار داده نمیتونی به اونی میخای برسی

من اعتقاد ندارم ولی اینکه ۳ نفر بهت بگن یعنی چی

آخه من خانواده پدریم کلا تو کار دعا و ... 

با منم مشکل دارن نمیدونم چیکار کنم

بهم میگن یه سری تصمیمای زندگیت اشتباهه باید با سیاست رفتار کنی ولی من دلم میخاد محبت کنم هوای دوستام بقیه رو داشته باشم دلم نمیخاد با سیاست برم🥲💔

عزیزم اول باید پیش یک خانوم معتبر سرکتاب بگیری 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط دوست بابام یکی میشناسه برم به بابام بگم به نظرت؟

بهم میگن یه سری تصمیمای زندگیت اشتباهه باید با سیاست رفتار کنی ولی من دلم میخاد محبت کنم هوای دوستام بقیه رو داشته باشم دلم نمیخاد با سیاست برم🥲💔
2728
چون همه فقط اینو بلدن و‌میگن ۱۰تا جای دیگه ام بری همینو میگن

اخه من یهویی دارم بد شانسی میارم

قبول کردم