2726
عنوان

بیاین نظر بدین با همسرم میخوام برم ویلا

| مشاهده متن کامل بحث + 3791 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شما با این تفاوت که ۱۷ ساله ازدواج کردم😂

😂😂😂من فکر میکردم تنها زوج ماییم 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
خواهشا به نوجوان ها توهین نکنید بابا اونا دیگه در این حد بچه نیستن 🤦‍♀️

حرفای بچگونه و از روی هیجان میزنه 😐انگار ی بچه ۱۳،۲۴ ساله ک تازه فهمیده رابطه چیه :/ ذوق داره :/ 

حق با شماست بعضی از نوجوان ها از صدتا آدم بزرگ بیشتر می‌فهمن 😊موفق باشی گلم

2728
بابا به خدا من چند ماه دیگه میرم تو 20 واقعا نمیدونم تو حموم چی کار میکنن..  اخه محیط حموم که ...

🤣🤣🤣🤣🤣خدا بگم چیکارت نکنه 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 😍😍
خواهشا به نوجوان ها توهین نکنید بابا اونا دیگه در این حد بچه نیستن 🤦‍♀️

از خیلیاتون که مثلا سن و سال دارین و مثلا بالغ !بالغ ترو عاقل تریم نمیدونم چرا تا یه چیزی میشه یکی لوس بازی در میاره میگن نوجوونه .نوجوونای الان از شما آدمای بالغ ،بالغ ترن الکی اسم  روما نزارین 

حرفای بچگونه و از روی هیجان میزنه 😐انگار ی بچه ۱۳،۲۴ ساله ک تازه فهمیده رابطه چیه :/ ذوق داره ...

عزیزم این طرز صحبت کردن اصلا درست نیست.... 

واقعا ناراحت شدم. 

خوب چیه من چشم و گوش بسته بودم تازه کلاس 10 فهمیدم کراش چیه. 

الانم 20 سالمه تقریبا. ولی هنوز خیلی چیزا رو نمیدونم... 

این که تو نوجوونی همه چی بدونی خوبه؟! 

حرفای بچگونه و از روی هیجان میزنه 😐انگار ی بچه ۱۳،۲۴ ساله ک تازه فهمیده رابطه چیه :/ ذوق داره ...

بابا چرا متوجه نمیشین خونه کوچیک بود تعداد ادما زیاد منم گفتم حموم کنیم صرفا اصلا اتاق جداگانه داریم 😐

🤣😂بابا مهمونی نیست ویلاست استخر و اینا  

میشه شما نرید ؟ 

اخه مسافرت بقیه رو خراب میکنی 

عزیزم وقتی میخوایید قهر و قهربازی داشته باشید لطفا مسافرتو به بقیه تلخ نکنید !

ما یه بار با دوستامون رفتیم شمال یه خانمه بود سرهرچی گیر میداد و قهر میکرد مسافرتو به بقیه تلخ کرد 😐😐😐😐

شما هم اگه میخوای تو سفر همین اخلاقتو دنبال خودت ببری لطفا باهاشون سفر نرو !!!!

آخه عزیزم حرف من هیچی .🤌.تو به خودت چی میگی آخه. مگه واجبه که اونجا باهم برین حموم ..هرکاری داری خونت انجام بده برو ..کارایی میکنین خدایی آدم میخواد سرشو بکوبه به دیوار

بچه ها انقد عصبانی بودم میخواستم برم درخواست طلاق بدم انقد بهم خندیدین خودمم پاره شدم از خنده دیگه ب ...

حتما برو توروخدا شوهره بد بختت گناه داره 🥴

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 😍😍
2706