2733
2739

دوتا از دوستای متاههلشم میان بعد من بهش گفتم اگه اونجا وقت نبود چون جاش کوچیکه با هم میریم حموم یهو گفت ینی چی جلو اونهمه ادم و ... خیلی بهم بر خوورد اصلا حمومش تو اتاق خوابه کسی متوجه نمیشد منم میخوام بگم من اصلا نمیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا نمیسه یه روز اونجا کاری نکنید😛

رسیده پیری ام قبل از جوانی....تمام ارزوها بر دلم ماند....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم که خدا ریخت بهم جرم تو یک نفر بودو آن یک نفر با تو سر تو و یک نفر کل جوانیم ریخت بهم. یه روزم نوبت منم میشه و برم پشت بومو بی پله بیام پایین.منم همون دختری که زیر فشار مشکلات زندگی کمرم شکسته پاهام تو مسیر تاول زدن مغزم له شده قلبم خط انداخته چشم و دلمم خونی ولی منو ببینی لبخند به لبمه صدای خندم خییلیارو اذیت میکنه  و کم نمیارم🙃❣
2738

نرو بابا گنده دماغ کوفتش نکن

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.

وا راس میگع خب چهههه کاریه 

چقد هولی بزار خونه که اومدین حالا هم که میخای قهر کنی  

چه اخلاق عجیبی

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
2706