2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا پسرم منم ۱۶ یا ۱۷ روز دیگه ۴ سالش میشه اما اصلا سر سفره نمی مونه اصلا ب حرف گوش نمیکنه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2738
دقیقا مال منم اینجوریه .خانوما کسی هست برام تاپیک بزنه دارم میترکم از ناراحتی

با چ عنوانی؟؟؟

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
با چ عنوانی؟؟؟

من تاپیکم پر شده عنوانش این باشه شما جای من بودید چیکار میکردین دارم میترکم از ناراحتی.پاینشم بنویس فامیل شوهرم زنگ زره میدونه کل طایفه وخانواده شوهرم وشوهرم عاشق دخترن منم دیگه بچه دار نمیشم برگشته میگه انشالله جاریت یه دختر بیاره هی دعا میکرد

من تاپیکم پر شده عنوانش این باشه شما جای من بودید چیکار میکردین دارم میترکم از ناراحتی.پاینشم بنویس ...

باشه تگت میکنم

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
من تاپیکم پر شده عنوانش این باشه شما جای من بودید چیکار میکردین دارم میترکم از ناراحتی.پاینشم بنویس ...

منم خیلی ناراحت شدم هی دعا میکرد انشالله دختر بیاره اگر دختر بیاره از چشم شوهرم میفتم شوهرم وقتی دختر میبینه دلش غش میره منم دیگه بچه دار نمیشم خدایییا چرا انقدر بهم سختی میدی خسته شدم

2706