2726

مامان من جوونند ولی سرطان پیشرفته دارند و ۷ ماهه تو جا افتادن. البته یه مدتی این وسطا کارهای شخصیشو انجام میداد ولی الان نیاز به مراقبت شبانه روزی دو سه نفر داره. 

ما کلا ۳ تا خواهریم که یکیمون هم خونش شهر دوره و ده روز اومد کمک و باز رفت سر زندگیشون. 

خاله هام میان کمک ولی بار اصلی رو دوش من و خواهرمه. 

مامانم ۱۰۰ کیلویه تقریبا و ما دوتا ولی ظریف و لاغریم.

الان طوری شده مامانو به سختی بلند میکنیم و میذاریم رو ولیچر و باز میبریم تو توالت و کلا به سختی پروژه توالت رفتنشه. 

شبا چند بار باید پاشیم و همین برنامه رو داریم. البته خیلی وقتها سرحالتره و نیاز به ولیچر نیست و زیر بغلشو میگیریم میبریم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد خیلی وقتها رو تخت یا تو راه میریزه و همه جارو آب میکشیم. 

بابام خونه باغ داره و اکثرا اونجاست

وقتی هم میاد غر میزنه یکم به مامانم و ترجیح میدیم باز خودمون کارهای مامانو انجام بدیم

یه عمر همه چیشو گذاشته واسه ما و هرکار کنیم کمه

ولی الان طوری شده بعضی روزها نمیکشه بدنمون

مثل امروز که دیگه من اصلا حوصله بچه های خودمو ندارم دیگه

یکیشو دادم باباش ببره پارک و گفتم تا شب نیارش

به مامانم میگیم پوشک کنیم، قبول نمیکنه

چند روز پوسک میکردیم بعد میگفت ببرین همه بدنمو لیف لکشید بشورید. ملحفه هارو عوص کنید

واقعا موندیم باید چکار کنیم

بعضی وقتها کم میارم واقعا ولی یاد حرف دکتر میفتم که میگفت مامامتون زیاد مهمونتون نیست

میترسم بعدا خدای نکرده پشیمون شم

سرگردون شدم بین بچه هام و شوهرم و بدن خودم و مادرم

منم مادرم تومور داشت و بعد عمل چند ماه ننیتونست حرکت کنه زیر بغلشو میگرفتیم 

خدا بهشون سلامتی بدی

وقتی امید داری به آینده انگار توانتم بیشتره

ما انگار داریم یه راهی میریم به سمت سیاهی

خیلی تلخه

خیلی شرایط سختیه واقعا خدا بهتون توان بده . نمیتونید یه پرستار بگیرید دست کمکتون باشه ؟ که مثلا یه روز شما باشید و پرستار یه روز خواهرتون و پرستار . اینجوری یه روزایی ازادید به زندگی شخصی خودتون برسید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
باید قبول کنه ، پرستار بگیرید کمکتون کنه

میترسم بهش اصرار کنم و اذیتش کنم و بعدا پشیمون شدم

به بو خیلی حساسه و وقتی پوشکه حالش خیلی بد میشه

پرستار هم با توجه به وزن مامانم کسی قبول نمیکنه

از اقوام یکیو اوردیم و دیدیم تهش خودمون همه کارهارو داریم میکنیم و باز ردش کردیم

خیلی شرایط سختیه واقعا خدا بهتون توان بده . نمیتونید یه پرستار بگیرید دست کمکتون باشه ؟ که مثلا یه ر ...

نه نتونستیم پیدا کنیم

همین الانم به روزهایی آزادیم

مثلا خالم میاد و با بابام و خواهرم هستن و من میرم یکی دو روز به خونه زندگیم میرسم

ولی خوب همون روزهایی هم که هستیم فشار زیاده و خود مامانمم جوش میزنه خیلی ولی کاری ازش برنمیاد

2706