2737
2739
عنوان

اونایی که میگن صدای همسایه میاد

1273 بازدید | 47 پست

دوستان میشه بگین چه صداییه...

من خیلی استرس گرفتم چون پسر من مدام بپر بپر می‌کنه.

وقتی دیدم اینجا چندین بار تاپیک صدای رابطه همسایه زدن.استرس گرفتم میگم نکنه همسایه مون فکر بد بکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس 😂

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2728

ما که فقط صدای بزن بزنشون رو میشنویم 

چنان دعوا میکنن خونه میلرزه انگار زلزله اومده

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2738
خوب برید جداشون کنید🤣

از ترس جونمون نمیریم😂😂😂

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2706