2726

داشتیم شوخی شوخی حرف می‌زدیم یهو کنار دستش بود خاس بزنه تو سرم خدایی خیلی یواش زد ولی فکر کنم زد به رگ بغل چشمم چشمام باد کرده از دیشب داره گریه زاری میکنه و قسم وقرآن که عمدی نبوده نزار کسی بفهمه خدایی من اصلا احساس درد نکردم نمی‌دونم چرا یهویی اینجوری باد کرد یکی دو روز دیگه هم عید قربانه ما رسم داریم قربانی بدیم و همه دور هم باشیم ولی منو شوهرم یه مدت قهر بودیم یه چند ماه هست آشتی کردیم الان شوهرم همش گریه میکنه چجوری بریم جشن خودمم حالم بده چکار کنم تا چشمم خوب نشده با کسی روبه رو نشم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی الهی عزیزم 

اگه قصدی نداشته و به شوخی بچده که اشکالی نداره ! 

خودتو لوس کن براش😜

یخ بزار روش 

بگو چگونه بمیرمت که اینگونه در من نفس میکشی ، بگو چگونه وابسته بودنت نباشم که اینگونه زندگی ام را با من قدم میزنی و خنده ام را بیخ گوشم جا می گذازی ، بگو چگونه در تو حبس نباشم که اینگونه در من جاری هستی ، که اینگونه حالم با تو خوب است❤️⁩M❤️

یه عکس بده ببینیم در چ حده

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌

آخی عزیزم یخ بزار و با آرایش پنهون کن

خب من بمب انرژی هستم🙂 متاسفانه یا خوش بختانه حرفاتون ناراحتم نمیکنه.... دوست عزیز   "میتونی هر جور دوس داری فکر کنی "   وقتی داشتم اسم کاربری انتخاب میکردم دوست بچگیام پیام داد و کاربریم این شد😄 ناگفته نمونه که هنوزم عاشق عروسکممم😆

شوهری که این طوری سر شوخی گریه میکنه

چطور قهر کردی طولانی؟؟؟

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو
2706