2737
2739
عنوان

بهترین سن ازدواج واسه یع دختر بنظرتون چندسال خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو سن زیر ۲۵از روی احساس تصمیم گرفته میشه برای ازدواج ولی بالای ۲۵با عقل کامل البته تو همه نه ولی من الان ۲۵سالمه کاملا پخته هستم الان میفهمم خوب و بد زندگی چیه

وزن اولیه ۶۵   وزن فعلی ۶۰.  وزن هدف ۵۸

۹۰٪ازدواجای زیر۲۰ به طلاق میرسن توایران پس اینایی که میان میگن ۱۷و۱۶و۱۲و۱۰وایناروکلاولشون کن

زنای اطرااف ما که خودشون۱۴و۱۵ازدواج کردن الان به دختراشون میگن بالای۳۰ازدواج کنین

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰
2728

بستگی به محل زندگی داره

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2738
منم هرمزگانم ولی اینجا فقط زندگی میکنم ،الانه ک می‌شنوم تا حالا نشنیده بودم

قشم و اطرافش این شکلیع

یـہ تـ‌ار مـ‌وش کہ سهلہ...!••͜فکـ‌رشـ‌م بہ کـسـے نـ‌مـ‌یـ‌دم!♡
نه بخدا هر کی شوهر نکرده الان ۴۰ سالشه با بیشتر و مجرده دیگ ام خواستگار نداره معمولا همون ۱۶.۱۷ یا ...

بله درسته هرجایی فرهنگ خودشو داره ولی خوب اون دختر چی می‌فهمه از ازدواج گناه داره

وزن اولیه ۶۵   وزن فعلی ۶۰.  وزن هدف ۵۸
۹۰٪ازدواجای زیر۲۰ به طلاق میرسن توایران پس اینایی که میان میگن ۱۷و۱۶و۱۲و۱۰وایناروکلاولشون کن زنا ...

متفکر جان ،این آمار از کجا اومده؟

البته منم با کودک همسری کاملا مخالفم 

بالای ۱۸ تا ۲۵ به نظرم خوبه

ما ملت امام حسینیم💚💚
۹۰٪ازدواجای زیر۲۰ به طلاق میرسن توایران پس اینایی که میان میگن ۱۷و۱۶و۱۲و۱۰وایناروکلاولشون کن زنا ...

دختره ۱۲ ساله دیدم میگه سه ساله ازدواج کردم بود تو صف طلاق

بیشتر کسایی که سن کم ازدواج میکنن پشیمون میشن بنظرم

یا دیشب داستان یه دختره ۱۵ ساله رو خوندم به دست شوهرش کشته شد

بله درسته هرجایی فرهنگ خودشو داره ولی خوب اون دختر چی می‌فهمه از ازدواج گناه داره

میدونن همه چیو😐😂شاید باورت نشه....

افریتن😂😂

و خب دختردایی من کلاس هفتمشو تموم کرده عاشق شده الان نامزده:/// ب این کوچیکی

یـہ تـ‌ار مـ‌وش کہ سهلہ...!••͜فکـ‌رشـ‌م بہ کـسـے نـ‌مـ‌یـ‌دم!♡
2706