2733
2734
عنوان

خودکشیِ عشقم

775 بازدید | 24 پست

بچها

راستش کسی که دوسش دارم میخاد خودشو بکشه

همش اهنگای مهرابو گوش میده و خودزنی میکنه

با مادرش حرف زدم،اونم اصلا خاب نداره،همش داره مثل خودم تلاش میکنه ک عشقمو از اینک خودکشی کنه نجات بده. حتی روانشناس هم بردش

تموم تلاشمو کردم. کلی باش حرف زدم ولی بازم حرف حرفه خودشه

این چند روزم همش شده دعا کردنو گریه کردن براش. همش فکرامو جمع میکنم سره هم تا بتونم یه راه حل پیدا کنم. ولی دیگ چیزی ب مخم نمیرسه

ازتون کمک میخام و پیشنهاد. 

در ضمن

قراره فردا بیاد پیشم و ببینمش

بهم بگین چی بهش بگم فردا ک بتونه تاثیر بزاره و پشیمونش کنه از خودکشی

سابقه خودکشی داره؟

و چند سالشه؟

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...

دلیل خودکشیشو

هرچی که دیدم بسمه میرم....من خسته نیستم خود خستگی ام!این همه دویدم چی دستم رسید تهش؟!هنوز نشد یه عکس خوب ازم بگیرن!نقشه من این نیست سنگر بگیرم...فقط بگم نمیشه و تهشم بمیرم:)یه روزی این دنیاست که می‌رقصه به ساز من !خودمو میشناسم عقب نمی‌رم!✌️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرنش دکتر خوب میشه

شوهر منم قبل ازدواج از این خز بازیا کرد که مثلا رضایت خانوادشو بگیره  دید کسی اهمیت نمیده دست کشید😂😂😂😂😂🤣

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2728
2738

دلیل خودکشیش؟؟؟

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

نگا کن داد بکش بگو درد میکشی به درک ک درد میکشی تو حق نداری خودتو از ما بگیری تو خیلی خود خواهی اصن میفهمی اگ همچین غلتی بکنی چی ب سر مادرتو من میاد هانننن؟تو خیلی نفهمی میدونی چقد دوست داریم اصن ب ما توجه میکنی مرتیکه خود خواه یکم ب حرف ماها گوش بده ینی میخوای بگی تو زندگیت اضافه بودیم ک ب ما هیچ توجهی نمیکنی 

فیلم زیاد میبینم ولی جواب میده 

اها میلاد راستا آهنگاش قشنگ تره😐🤦‍♀️😅

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
نگا کن داد بکش بگو درد میکشی به درک ک درد میکشی تو حق نداری خودتو از ما بگیری تو خیلی خود خواهی اصن ...

نفس عمیق بکش.

آروم باش

آرووووم

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
2706