2733
2734
عنوان

کمک غذا برای کودک ۵ ماهه

65 بازدید | 13 پست

سلام دوستان پسرم ۴ماه و نیم هست 

شیر خودم تقریبا دیگه خشک شده از اول شیر خیلی کمی داشتم، شیر خشک میدم.

وزنش خوبه ولی می‌خوام کنار شیر خشک کمکی هم بدم . تجربه یا پیشنهادی دارید ؟! بفرمایید

البته که میبرم پیش متخصص اطفال و با نظر ایشان شروع میکنم . 

برای برآورده شدن حاجت دلم ، یه صلوات بفرستید لطفاً!         ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ (الهی آمـین 🤲❤️) 

منم بلایکید

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قاشق 

اب برنجی که داری میپزی کته  رو بده 

بدون نمک و روغن باشه 

فقط یه قاشق حتی اگه بااشتها خورد

بعد ارد برنج رو فرنی کن بازم یه قاشق 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728
اگه وزنش خوبه زود شروع نکن من از ۶ ماهگی شروع کردم با نظر دکتر

بخاطر این خواستم کمکی شروع کنم که شیرخشک کم کنم

هرکاری کردم از اولش با خودم کنار میومدم شیرخشک ایرانی بدم . اس ام ای خارجی میدم . خیلی خرجمون بالا رفته تقریبا ماهی دوتا  ۸۰۰ گرمی تموم می‌کنه .

برای برآورده شدن حاجت دلم ، یه صلوات بفرستید لطفاً!         ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ (الهی آمـین 🤲❤️) 
بخاطر این خواستم کمکی شروع کنم که شیرخشک کم کنم هرکاری کردم از اولش با خودم کنار میومدم شیرخشک ایرا ...

ایرانی خارجی فرقی نداره که

من نان میدادم از ۶ ماه به بعد سیمیلاک میدم راضی ام از هر دو دخترمم خداروشکر وضعیتش خوبه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
یه قاشق  اب برنجی که داری میپزی کته  رو بده  بدون نمک و روغن باشه  فقط یه قاش ...

یک قاشق چایخوری؟!

و از چه مقدار مجازیم بدیم ؟! منظور روزی چند قاشق؟! یا چند وعده

ایرانی خارجی فرقی نداره که من نان میدادم از ۶ ماه به بعد سیمیلاک میدم راضی ام از هر دو دخترمم خدارو ...

ماه اولش ببلاک ، نان ، آپتامیل امتحان کردیم با هر سه خیلی ببخشید عذر میخوام اسهال سبز میشد بچم

2738
ماه اولش ببلاک ، نان ، آپتامیل امتحان کردیم با هر سه خیلی ببخشید عذر میخوام اسهال سبز میشد بچم

نان کلا سبز میکنه چون آهن داره الان دختر من دیگه مثل اون موقع نیس از وقتی سیمیلاک میدم

نان کلا سبز میکنه چون آهن داره الان دختر من دیگه مثل اون موقع نیس از وقتی سیمیلاک میدم

ممنونم . ب پزشکش بگم و  ببینم بعد استفاده از سیمیلاک واکنشش چطوریه

ممنونم . ب پزشکش بگم و  ببینم بعد استفاده از سیمیلاک واکنشش چطوریه

چون بچه به غذا می افته ناخودآگاه یبوست میگیره باید شیر آسان هضم بخوره 

سیمیلاک و دکتر پیشنهاد داد به من

یک قاشق چایخوری؟! و از چه مقدار مجازیم بدیم ؟! منظور روزی چند قاشق؟! یا چند وعده

بله یه قاشق چای خوری 

از یه قاشق شروع میکنی 

فرداش دو قاشق 

هر غذاش هم توی یخچال۲۴ ساعت میتونی نگه داری 

تا شش قاشق میرسونی 

روزی پنج وعده در ۷ ماهگی به بعد 

اوایل فقط روزی یه وعده یه قاشق دو قاشق

با شروع غذای کمکی باید اب هم بدین 

شش ماهگی مجازی غذا و اب بدی عزیز 

نیم ساعت یه ساعت بعد از شیر غذا میدی 

ده دقیقه بعد از غذا اب میدی 

بعد از خواب بیدارشد اول اب میدی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
بله یه قاشق چای خوری  از یه قاشق شروع میکنی  فرداش دو قاشق  هر غذاش هم توی یخچال۲۴ ...

ممنونم از راهنمایی خوبتون

چون بچه به غذا می افته ناخودآگاه یبوست میگیره باید شیر آسان هضم بخوره  سیمیلاک و دکتر پیشنهاد ...

❤️😘🤲ممنونم