2733
2734
این نوع نماد برنامه برای کدوم گوشیه ؟

عاشق درس و کتاب 📚🌿کسی که مطالعه نمی کند نسبت به کسی که خواندن بلد نیست هیچ برتری ندارد ... چو ایران نباشد تن من مباد 🇮🇷 وطن تو را دوست دارم و برای ذره ذره خاکت، جود خویش را وقف خواهم کرد 🌿😍🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلکسی استور داره دیگه سامسونگ

پاییــز اومـــده؛ پیِ نامـــردی، یه نسیـم رفتــه؛ پیِ ولگــــردی ، توو شبِ سیاه… توو شبِ تاریک ، از چپ وُ از راسـت؛ از دور وُ نـزدیک، یه نفر داره؛ جـار میزنه، جـار،آهای غمی که مثلِ یه بختک؛ رو سینه ی من، شـده ای آوار، از گلــویِ من، دستـاتوُ بــردار… دستــاتوُ بردار… از گلــویِ من ...
پایینو ببین دست چپ زده سامسونگ دیگه 

نه اون که خودش نصب کرده از بازار

عاشق درس و کتاب 📚🌿کسی که مطالعه نمی کند نسبت به کسی که خواندن بلد نیست هیچ برتری ندارد ... چو ایران نباشد تن من مباد 🇮🇷 وطن تو را دوست دارم و برای ذره ذره خاکت، جود خویش را وقف خواهم کرد 🌿😍🇮🇷
نوشته که سامسونگ 

نه اون رو از یکی دیگه شیریت کرده

2738
نه اون که خودش نصب کرده از بازار

عزیزم برنامه یادداشت سامسونگ فقط روگوشی سامسونگ کار میکنه . اون بالا هم دوتا فایل دیگه زده گلکسی و سامسونگ . چه اصراری داری بگی نیست ؟ 😁

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚