2737
2734

یعنی بزارم بعد از حاملگی برم؟یا الان برم؟؟؟یسال دیگه میخپام برا بچه دار شدن اقدام کنم

عضو گرو آبی ،وزن شروع ۷۲، وزن هدف ۶۲، تاریخ شروع رژیم ۱۳،۴،۱۴۰۱، من میتونم در عرض سه ماه به وزن دلخواهم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۶ ماه قبل اقدام نرو

موها برگشت نداره؟؟؟؟چون من زنگ زدم از کلینیک لیزر پرسیدم گفت برگشت داره

عضو گرو آبی ،وزن شروع ۷۲، وزن هدف ۶۲، تاریخ شروع رژیم ۱۳،۴،۱۴۰۱، من میتونم در عرض سه ماه به وزن دلخواهم برسم
2731
موها برگشت نداره؟؟؟؟چون من زنگ زدم از کلینیک لیزر پرسیدم گفت برگشت داره

باید رو برنامه بری جلو تا به تدریج صاف بشی

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
میشه اونایی که رفتن بگن چرا بعد لیزر تا دو هفته نباید شیو کرد من تازه یه جلسه رفتم

شما بچه دارین؟

باید رو برنامه بری جلو تا به تدریج صاف بشی

اها یعنی ربطی به بارداری نداره؟؟؟

اها یعنی ربطی به بارداری نداره؟؟؟

گفتم ۶ ماه قبل بارداری انجام نده..تا بعد از زایمان

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
2738
گفتم ۶ ماه قبل بارداری انجام نده..تا بعد از زایمان

بله متوجه شدم اینو اخه نمی دونم چرا کلینک گفت در میاد بعد بارداری

بله متوجه شدم اینو اخه نمی دونم چرا کلینک گفت در میاد بعد بارداری

چون تو بارداری هورمون ها بهم میریزه

همینطور ک میگن لیزر برا کسای ک مشکل هورمونی دارن حواب نمیده

بارداری هم بخاطر همونه

منتظرتم پسر قشنگم🌱
ديدم عزيزم برش دار  زيبايي بنظر من اصلا عمل نكن چهره الانت خيلي بامهره🌹❤️

نه اخه بزرگه از نزدیک ، فدات شم عزیزم

2706