2726
عنوان

رویا تون چیه تو زندگی

113 بازدید | 25 پست

من میخوام از شوهرم جدا شم بعدش برم سر کار و خیلی زود موفق شم و درآمد خوبی داشته باشم و دخترمم بزرگ شه با هم دنیارو بگردیم دخترم بره دانشگاه یه مرد جنتلمن به تموم معنا بیاد تو زندگیم پیرامون باهاش بگذرونم یه خونه کوچیک با یه تراس پر گل داشته باشم باهاش چای بخورم حرف بزنیم درد دل کنه باهام .دخترمم موفق شده باشه کنارم باشه 

هی روزگار یعنی میشه 

از وابستگی به شوهرم دست بکشم 

جدا بشم 

راااحت پسرم رو خودم تنها ازاد بزرگ کنم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین منم دوست دارم از شوهرم حدا باشم و دیگ ازدواج نکنم. فکر میکنم خیلی ازاد بشم.ولی واقعا اینا رویاست.ما اگر بخایم خوش باشیم میتونیم با بودن فیزیکی شوهر هم خوش بگذرونیم.اتفاقا اوناهم راحت میشن از دست نق و نوق ما زنا و دلتنگ ترم شاید بشن.

من واسه خودم راننده بشم وشنا یاد بگیرم فعلا در همین حد

خوشبحالت خیلی رویاهات کوچه حتما برو دنبالشوه من تازه رفتم آموزش شنا ثبت نام کردم گواهینامم رو هم سه ساله گرفتم ولی ۴ ماهه پشت فرمون میشینم قبلا میترسیدم الان میشینم میبینم ترس نداره خیلی هم دوست دارم رانندگی رو 

واااا خب با شوهر فعلیت اینکارو بکن مطمئن باش هیچ مردی برای دخترت شوهر فعلیت نمیشه بقبه ش قشنگ بود ...

عزمزمه نمیشه بخدا به جون دخترم شوهرم آدم بشو نیست ا ن روز دخترم مویه سره باباشو کشید یعنی پدر شوهرم نمیدونی چیکار کرد ۱۰ بار گفته درد و بلای بابام رو سرت به بچه ۸ ماهه

عزمزمه نمیشه بخدا به جون دخترم شوهرم آدم بشو نیست ا ن روز دخترم مویه سره باباشو کشید یعنی پدر شوهرم ...

واااا چرا اینجوریه

ارتباط زناشوییتون خوبه؟تازگی این شده یا کلا بوده

رقت و امدتو با خانوادش کات کن و برا خودت برو بیا.خودتو بگیر واسش.

منم الان همین شکلیه به صورت فیزیکی دارمش فقط 

عزیزم اوایل بچه داری خیلی سخت و نفرت انگیز

زن نیاز شدید ب توجه داره و مردای نافهم فاصله میگیرن

اول کار پیدا کن.بچه تو کسی هست نگهداری کنه؟

2706