2733
2734
عنوان

زیباترین سریال یا فیلم عمرتون رو

295 بازدید | 34 پست

بگین 

کاربر آقا___اگه این امظا رو میخونی دعا کن منو دوستم به اون هدفمون کمتر از ۶ ماه برسیم خیلی ازش دوریم🤲🏻_____کاربری سوم____خودم میدونم تاپیکه ولی عادت کردم میگم تایپیک😐 ( راستی اگه کمکت  کردم تو دلت بگو انشالله به اون هدفش کمتر از ۶ ماه برسه😁)

خودم سریال فلش ۸ فصلش دیدم خیلی قشنگه

کاربر آقا___اگه این امظا رو میخونی دعا کن منو دوستم به اون هدفمون کمتر از ۶ ماه برسیم خیلی ازش دوریم🤲🏻_____کاربری سوم____خودم میدونم تاپیکه ولی عادت کردم میگم تایپیک😐 ( راستی اگه کمکت  کردم تو دلت بگو انشالله به اون هدفش کمتر از ۶ ماه برسه😁)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودم سریال فلش ۸ فصلش دیدم خیلی قشنگه

ععع اولین باره یکی رو میبینم دیده 🥲

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      
2731
2738

سریال ها

بریکینگ بد 

گات

پیکی بلایندرز

ریک اند مورتی

شرلوک هلمز

فیلم 

شوالیه تاریکی

تلقین 

شاوشنک 

پدر خوانده 

400 ضربه 

بر باد رفته

سگ های انباری 

داستان عامه پسند 

ممنتو 

همینا ذهنم بود از چیزایی که دیدم و خیلی خفن بودن 

ععع اولین باره یکی رو میبینم دیده 🥲

عه توهم دیدی؟

سریال ها بریکینگ بد  گات پیکی بلایندرز ریک اند مورتی شرلوک هلمز فیلم  شوالیه تاریکی ...

مگه چقدرفیلم نگاه میکنی شما. 

پول همه چیز نیست، اما جایگاهش ان بالاس، کنار اکسیژن.
2706