2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حالا نمیشه هیچکدوم رو نرفت؟؟

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
دقیقا

این چه اسمیه دیگه خخخخخ من فقط میدونم قلمچی سخته و گاهیی ممکنه از درس خوندن نا امید شی  البته شنیدم 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
حالا نمیشه هیچکدوم رو نرفت؟؟

ببین عزیزم  آزمون ضروریه. اگه ثبت نام هم نمیکنی 

تو خونه بایدددد از خودت آزمون بگیری

میتونی از نت سوالا رو دانلود کنی جواب بدی ،درصد بگیری، تحلیل کنی 

برا فیلم هم 

اگه درسی رو در حد کتاب بلد باشی اوکیه و نیازی به ویدیو نداری

بقیش رو باید اینقدر تست بزنی تا دستت راه بیوفته 

حالا اگه در حد کتاب بلد نبودی چی کار کنی؟

اول میری سراغ درسنامه خوب میخونیش 

اگه بازم در حد کتاب یاد نگرفتی اون وقت میتونی بری سراغ ویدیو سایت آلا هم ی عالمه ویدیو مجانی داره 

فکر نکن تو ویدیو نکته و چیزای عجیب و غریب میگن و اگه نبینی چیزی از دست میدی ،بخدا فقط وقت تلف کردنه ، همیشه به عنوان آخرین گزینه برو سراغش

2706