2737
2734
عنوان

دو دلی در ازدواج...

506 بازدید | 43 پست

خاستگارم افسر ارتش هست و ۲۵ سالشه منم ۱۸ سالمه در مورد ادامه تحصیل اینا باهاش حرف زدم صبح گفت مشکلی نداره و کمکم می کنه اینم گفت که فرهنگیان رو دوست داره و از محیط بیمارستان اینا بدش میاد که حالا تا حدودی مشکلی با این مسئله ندارم مشکلم با ظاهرشه که متوسط هست و پوستش قهوه ای روشن هست اخلاقش و اینا هم که خوبه الان چیکار کنم به شدت دودلم و از ازدواج میترسم و همش به این فکر می کنم که نکنه تو انتخابم گند بزنم...

تا عصر باید تصمیم نهایی رو بگیرم((((:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

از فرهنگیان خوشش میاد یعنی عمرا بذاره رشته ی دیگه ای بری‌،،ثانیا بعد ازدواج درست افت میکنه پس اگه ادامه تحصیل برات مهمه ازدواج نکن،،میدونم خیلیا بعد ازدواج درس خوندن خودمم همینطورم ولی یه رشته متوسط قبول شدم

جون مادرت نترکون دیگــــه این خط شوهر عممه😐💔
 از این میترسم👍

ب خدااطرافم اونقدتخصیلکرده دیدم ک به موقعش نه گفتن الان سنشون گذشته وی خواستگارخوب براشون پیش نمیاد مردم دنبال تحصیلات نیستن بیشترقیافه وخونواده زنه براشون مهمه

خ یکم بیشتر وقت بگیر... نمیشه که صبح باش حرف زدی عصر جواب بدی. با تایم کاری و زندگی با یه نظامی اشن ...

نع بابا یه هفتس که میان دیروز هم با پسره حرف زدم به توافق رسیدیم ولی به خاطر قیافش گیر کردم

2706