2733
2734
عنوان

خانوما درمورد تنبلی تخمدان سؤال دارم بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 62 پست

والا من دختر خالم 15 سالشه تنبلی داره قرص میخوره پریود میشه دکترش گفته مشکلی در آینده برا بچه دار شدنش پیش نمیاد، مامانشم تنبلی داره همین 2 ماه پیش بچه دومیشو به دنیا آورد 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصن چاق نیسم یه مقدار شکم دارم فقط 

شکمتو آب کن و ورزش روزانه داشته باش 

به امید خدا باردار میشی

جوونی سن خامی و خطاست ...ببخش حسین 💔    همیشه ببخشش از بزرگتراست ...ببخش حسین💔       رضایتت ، رضایت خداست ...ببخش حسین 💔         به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگه نه؟  به خونه برگردیم خونه بین الحرمینه مگه نه؟     سرنوشتی رو که نگات میسازه دوست دارم ...  هر چی که منو یاد تو میندازه دوست دارم ...مثلا دریا رو واسه کشتی نجات دوست دارم  ....  من پر پرواز رو تا میام به کربلات دوست دارم ...پسرم رو وقتی که میفته روی پات دوست دارم ....من بخاطر حرمت دنیا رو دوست دارم ... واسه دیدنش امروز و فردا رو دوست دارم ...مثلا شبها رو واسه دیدنت تو خواب دوست دارم ... بچه نوزاد رو واسه نوزاد رباب دوست دارم ...😢 حالمو تو هفته، شب جمعه ها خراب دوست دارم  ❤❤ حب الحسین اجننی .... عشق منی عشق منی ❤❤  
2731
آره البته ۸۳ کیلو بودم با رژیم و ورزش شدم ۶۵ و باردار شدم

من الان هفته ای یک کیلو با رژیم خالی دارم کم میکنم. سرعت کاهش وزنت چطور بود؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
من الان هفته ای یک کیلو با رژیم خالی دارم کم میکنم. سرعت کاهش وزنت چطور بود؟

تو ۴ ماه ۱۸ کیلو کم کردم 

البته ورزش سنگین انجام میدادم و رژیمم سخت بود

جوونی سن خامی و خطاست ...ببخش حسین 💔    همیشه ببخشش از بزرگتراست ...ببخش حسین💔       رضایتت ، رضایت خداست ...ببخش حسین 💔         به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگه نه؟  به خونه برگردیم خونه بین الحرمینه مگه نه؟     سرنوشتی رو که نگات میسازه دوست دارم ...  هر چی که منو یاد تو میندازه دوست دارم ...مثلا دریا رو واسه کشتی نجات دوست دارم  ....  من پر پرواز رو تا میام به کربلات دوست دارم ...پسرم رو وقتی که میفته روی پات دوست دارم ....من بخاطر حرمت دنیا رو دوست دارم ... واسه دیدنش امروز و فردا رو دوست دارم ...مثلا شبها رو واسه دیدنت تو خواب دوست دارم ... بچه نوزاد رو واسه نوزاد رباب دوست دارم ...😢 حالمو تو هفته، شب جمعه ها خراب دوست دارم  ❤❤ حب الحسین اجننی .... عشق منی عشق منی ❤❤  
2738
تو ۴ ماه ۱۸ کیلو کم کردم  البته ورزش سنگین انجام میدادم و رژیمم سخت بود

نه من تا شهریور که بچه هامو بفرستم پیش و مهد نمیتونم ورزش کنم. ولی فعلا با رژین هفته ای یک کیلو

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
نه من تا شهریور که بچه هامو بفرستم پیش و مهد نمیتونم ورزش کنم. ولی فعلا با رژین هفته ای یک کیلو

عالیه ...موفق باشی عزیزم❤🌈

منم چاق نیستم تنبلی تخمدان شدید دارم،دکتر خودشم مونده،الان ۶ ماهه اقدامم باردار نشدم،مجبور شدم برم د ...

منم تنبلی شدبددارم ۶ماهه اقدام کردم چیامیخوری؟

من متفورمین لتروزول میخوردم

اینماه فقط کوالی فول واینوفولیک میخورم

باشگاهم میرم

دعاکنیدبرام

میدونم یادیر یازود یه روز میشم مامان حدیث 
2706