2726
عنوان

بیاین بگین چجوری پس انداز میکنین؟

246 بازدید | 39 پست

من خودم اصلا اهل پس انداز نبودم ولی الان چند ماهه تو فکر پس اندازم و اخر هر ماه پول اضافه اگه بمونه سکه پارسیان میخریدم الان میخام دلار بگیرم به جا پارسیان

شماهاهم بیاین بگین چجوری پس انداز میکنین

من پول نقد باشه دستم خرجش میکنم😁

مطمینم ک بهترین هارو برام میخای و بهم میدی😍 شکر خداجونم❤

ما فقط خرج میکنیم خواهر

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا برام مهم نیست الان طلا چنده 

هر چی پول داشته باشم از حقوقم را میدم طلا میخرم .

خیلی به کارم اومده .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
اصلا برام مهم نیست الان طلا چنده  هر چی پول داشته باشم از حقوقم را میدم طلا میخرم . خیلی به ک ...

اره ولی من متاسفانه نمیرسه چند گرم طلا بگیرم برا همین سکه پارسیان میخریدم

مطمینم ک بهترین هارو برام میخای و بهم میدی😍 شکر خداجونم❤

من پس انداز میکنم قایمکی موقعی که حرف پول شد جوگیر میشم میگم آره من اینقدر پس انداز دارم و شما خبر ندارین 😎 ودر نهایت پس اندازی نمی‌مونه برام😅

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
اره ولی من متاسفانه نمیرسه چند گرم طلا بگیرم برا همین سکه پارسیان میخریدم

منم اول با پارسیان شروع کردم 😁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706