2733
2734
عنوان

چرخ خیاطی چی بگیرم؟

124 بازدید | 16 پست

ژانومه یا کاچیران؟

مدلشم بگید🥺

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ژانومه

مدلش چی؟

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2731
صد در صد ژانومه

کدوم مدلش؟

کلا هر چی این عدده بالا تر بره جدید تر و بروز تر و تعداد گلدوزی ها و مدل ها و چیز میزاش بیشتره 

اگه قیمت برات مهم نیست 

هفت هزار بگیر 

ولی واقعا خیلی از گلدوزیاش بدرد نمیخوره برا چی پول بیخود بدیم 

من ۵۸۰۰ دارم خیلی خوبه دوسش دارم

2738
من کاچیران دارم مدل رز۲۱۰

راضی هستی؟

کلا هر چی این عدده بالا تر بره جدید تر و بروز تر و تعداد گلدوزی ها و مدل ها و چیز میزاش بیشتره  ...

واقعا گلدوزیم مگه داره چرخ خیاطی؟نمیدونستم😂

من تازه کلاس خیاطی رو شروع کردم مامانم میگه اگه برات چرخ بخرم واسه جهازت دیگه برات چرخ برنمیدارم همینو باید ببری.یه مدلی میخوام که حداقل تا ۶سال دیگه قدیمی نشه

اینم بگم احتمالا بهت ۸۰۲ رو معرفی میکنن ،گرون تر هم هست. فقط به خاطر معروفیتش گرونه

منم میخواستم اولش اونو بخرم ولی خیلییییییییییی تحقیق کردم 

فهمیدم همچین آش دهن سوزیم نیست 

من با هر دوشون کار کردم 

اینم بگم احتمالا بهت ۸۰۲ رو معرفی میکنن ،گرون تر هم هست. فقط به خاطر معروفیتش گرونه منم میخواستم او ...

یعنی همون ۷۰۰۰ تا ۷۵۰۰ خوبه؟🥺

واقعا گلدوزیم مگه داره چرخ خیاطی؟نمیدونستم😂 من تازه کلاس خیاطی رو شروع کردم مامانم میگه اگه برات چ ...

عزیزم ژانومه چرخ گلدوزیه کلا اسم اینجوریه وگرنه کمتر کسی از گلدوزیاش استفاده میکنه😂😅

و اینم بگم همه چرخای ژانومه ای که الان تو بازار هستن استوکن 

ژانومه دیگه اصلا چرخ تولید نمیکنه 

آخرین مدل هاش هم همون ۷ هزار هستش 

حالا ۵ هزار با ۷ هزار چه فرقی داره ؟

مثلا ۷ هزار ،۳ مدل دوخت برای جا دکمه داره یا ۳ مدل سردوز داره ،تو گلدوزیاشم علاوه بر حروف کوچیک انگلیسی حروف بزرگ رو هم داره 

ولی ۵ هزار از هرکودوم ۲ مدل داره یا فقط حروف کوچیک  انگلیسی رو داره 

مثال زدماااا من دقیق یادم نیست 

ولی خب با خودم گفتم کی از گلدوزی حروف استفاده میکنه و یا مثلا مدل دوخت جا دکمه چه فرقی داره از یکیش که بیشتر استفاده نمیشه 

این ازرون تره رو بر میدارم بجاش سردوز جدا هم میخرم 

اخه سردوز خوده چرخ خیلی خوب نیست 

یکم حرفه ای تر که بشی باید سر دوزم بخری

2706