2737
2734
عنوان

همه کنکوریا قند عسلا بیاین

286 بازدید | 29 پست

هرکدومتون سوالی دارین در خدمتممم بپرسین تا جایی که بدونم و بتونم کمکتون میکنم

🥰🥰خدایا تو بسازی قشنگترهه😍😍
مریم صفری فارغ تحصیل پزشکی ورزشی(فیزیوتراپی)
مشاور رتبه های:۴۳۲سال ۹۶
۴۹۶سال ۱۳۹۹
۱۱۰۰کنکور۱۴۰۰
😍هر سوالی داری بپرس 😍
ارتباط با من:
@M_mim2022

حس خوبیه با شما بودن نی نی سایتی های من

حتما برا موفق شدن باید بریم  قلمچی و گذینه دو و.... شرکت کنیم؟؟

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما برا موفق شدن باید بریم  قلمچی و گذینه دو و.... شرکت کنیم؟؟

بیا تلگرام قشنگم همرو توضیح میدم نه ازمون فقط یه ملاکههه

@m_mim2022

برای قبولی پیراپزشکی رتبه کشوری حدودا باید چند باشه؟ و اون رتبه چه درصد هایی حدودا میخواد؟

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
من دخترم نهمه لگ تیزهوشان و نمونه جفتش قبول بشه کدوم بفرستمش؟؟

هر کدوم دبیرای بهتری دارن هردو هم خوبههه

ولی تیزهوشان خوب بهتره چون استعدادشم دارن

من امسال کنکور سال اولم بود هدفم هم دندون بود ک فک نکنم بیارم

میخوام ی سال پشت بمونم ولی خانوادم میگن امسال هرچی اوردی برو بخون بعد سال بعدش کنکور بده رشتتو عوض کن ب نظرتون اینجوری بهتره؟!

یا اصلا نرم دانشگاه؟!

هَـ‌م دَردی و هَـ‌م تَـ‌سـ‌ڪ‌یـ‌نِ دَرد!♥️ 
2738
تجربی هم ی رتبه برای پرستاری اینا بیارم چقدر بخونم ریاضیم خیلی ضعیفه چیکار کنم منابع خوب و میگی ؟

میشه بیای تلگرام همرو توضیح بدمممم

@m_mim2022

میشه بیای تلگرام همرو توضیح بدمممم @m_mim2022

باشه ممنون 

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
هر کدوم دبیرای بهتری دارن هرد؟و هم خوبههه ولی تیزهوشان خوب بهتره چون استعدادشم دارن

هدفش دندان پزشکی یه از کی شروع کنه به تست زدن؟

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
من امسال کنکور سال اولم بود هدفم هم دندون بود ک فک نکنم بیارم میخوام ی سال پشت بمونم ولی خانوادم می ...

به نظرم اگر واقعا دندون میخوای ۱سال دیگه تلاشتو کنی بهتره چون قطعا خیلی باتجربه تر از پارسالی

سوالی داشتی تلگرام ازم‌بپرس

@m_mim2022

امسال سال آخرریاضیم هیچی از دهم و یازدهم بلد نیستم تابستونم نشستم خوندم ولی هیچی یاد نمیگیرم 🥲دیگ نه حوصله دارم نه امید نه اعصابم میکشه... به نظرت کنکور چیزی قبول میشم؟ اگه تمرکزم و بزارم رو سال آخر؟؟ البت اون رشته و دانشگاهی ک میخوام برم خیلی هم به رتبه عجیبی احتیاج نداره 

هدفش دندان پزشکی یه از کی شروع کنه به تست زدن؟

از همون‌موقع که استارت خوندن رو میزنهههه خوندن بدون تست  فایده ای نداره گلمممم

@m_mim2022 تلگرام مننن سوالی داشتین بپرسین

2706