2733
2734
عنوان

تست تحمل گلوکزچیه

111 بازدید | 27 پست

تست تحمل گلوکزچه ربطی به آزمایش بارداری داره آزمون کردن میگن باید پودرقندبخوری تاازمایش نشون بده که بارداری 

خدایاچاره ای کن توراکم داشتن سخت است❤🌺🤲

فقط واسه قند خون بارداری هست   

گلوکوز یه نوع قنده تو تجربی

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اون روزکه رفتم آزمایش خون بدم برام پودرقنددادن منم یکمشوبااب قاطی کردم خوردم امروز فتم جوابوبگیرم گفتن مشکوکی جواب درست نیس باید دوباره بیای ناشتاهمه پودرقندوبخوری دوباره آزمایش بدی

2731
فقط واسه قند خون بارداری هست    گلوکوز یه نوع قنده تو تجربی

براچی میگن باید دوباره بیای همه پودرقندوناشتابخوری دوباره آزمایش بدی میگه بااون میتونیم بفهمیم بارداری یانه

من اون روزکه رفتم آزمایش خون بدم برام پودرقنددادن منم یکمشوبااب قاطی کردم خوردم امروز فتم جوابوبگیرم ...

اره باید همشو میخوردی 

سه مرحله است، اول ناشتا ازت خون میگیرن، بعد اون پودر با تب قاطی کن بخور کامل ، یه ساعت بعدش یه دفعه خون میگیرن، یه ساعت بعدشم یه دفعه دیگه خون میگیرن 

قبل پودر خوردنم باید بری برا ازمایش ادرار

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
اره میگن یه نفس برو بالا مزه مزش نکن مثل پیک😂

۱هفتس منتظر۹کاب ازمایشم امروز میگن چون همشونخوردی نتونسیم چیزی بفهمیم فعلامشکوکی😐😭

2738
براچی میگن باید دوباره بیای همه پودرقندوناشتابخوری دوباره آزمایش بدی میگه بااون میتونیم بفهمیم باردا ...

با اون نمیفهمن ک بارداری   با اون میفهمن قند بارداری داری یا نه

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
زهرمارترین چیزه

برا من که پرتقالی بود خیلی خوشمزه بود😂

فقط بعدش هی اسید معده میومد تو گلوم 🤐

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
با اون نمیفهمن ک بارداری   با اون میفهمن قند بارداری داری یا نه

منم گیج شدم اخه آزمایش خون قبلا هم دادم اصلا همچین چیزی ندادن فقط خون گرفتن جوابشم همون روزدادن حالابیادوباره بخور۱هفته منتظرجوابش بمون ای خدا

منم گیج شدم اخه آزمایش خون قبلا هم دادم اصلا همچین چیزی ندادن فقط خون گرفتن جوابشم همون روزدادن حالا ...

مال قنده   

برا من که پرتقالی بود خیلی خوشمزه بود😂 فقط بعدش هی اسید معده میومد تو گلوم 🤐

😂😂😂😂

عزیزم توام بااینکه بفهمی بارداری اونو خوردی والا ازهرکی پرسیدم میگن باازمایش خون می‌فهمن بارداریتوولی ایناگفتن چون ی ذره خوردی نتونستم بفهمیم بارداری 😭😐خسته شدم دیگه ای خدا چقد بایدبرم آزمایش بدم

2706