2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب هیچ اهمیتی نداره عزیز دل 

خواب بد یا خوب هیچ تاثیری روی زندگی نداره  

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
2728
2738

من خودم وحشتناک ازبیهوشی میترسیدم براعمل بینی فقط

یعنی میگفتن قلب کلیت عمل میکنیم نمیترسیدم ازبیهدشی فقط ازبینی میترسیدم براعمل و بیهوشی میتزسیدم دوباررفتم دم اتاق عمل ازترس بهوش نیام کنسلش کردم

چن وقت پیش نوبت گرفتم و گفتم خدایاناشکرنیستم خوشگلی بدن سالم دادی ولی دلم میخادبینی عمل کنم اگ خوبه و خیرداره بهوش میام دلمونشکن خواب خوب ببینم اگ ن ک برعکس بدببینم شب خوابیدم خواب ایات قرانی دیدم دوهفته بعدش ک نوبت عملم بود خیلی راحت استرس انچنانی نداشتم عمل کردم امروز ۹روزه ک عمل کردم

عزیزم میشه سوره هارو بگی؟ برای حاجته یا برای فقط خواب دیدنه؟

توی مفاتیح هست عزیزم

سرچ هم بکنی میاد

دستور خواب دیدن مطلوب در خواب

نه برای هرچی ک بخوای جوابشو توی خواب ببینی

2706