2410
2553
هیچی نمیشه عزیزم با یدونه خوردن قرص .به خودت چیزی تلقین نکن.راحت و اسوده به ادامه زندگیت برس.نه پریو ...

اما من میخوام بشم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
من یه بار میخواستم برم زیارت یه دونه انداختم به خیالم نمیشم دیگه ولی شدم بچه بودم دیگه عقلم نمیرسی ...

چند روز بعد شدی؟؟یادت نیس؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

کاش منم بشم ۱۶روزه عقب افتاده.همسرم همش میپرسه شدی میگم نه.ولی هیچ علایمی برای بارداری ندارم.بی بی چک هم  نمیزنم..اززمانی که ازدواج کردم دوماه یبار سه ماه یبار میشم.مردم ازدواج میکنن پریودیشون منظم میشه برا من کلا دوساله از نظم خودش خارج شده.

چند روز بعد شدی؟؟یادت نیس؟

معمولا سه الی چهار روز بعد میشی اگه طبق دستور خورده باشی.استرس داشته باشی عقب میوفته .به تغییرات شرایط اب و هوا و تغذیه و روحیه بستگی داره اگه جهش چشم گیری رخ بده .میشی عزیزم.من که شونزده روز عقب افتاده به شوهرم میگم پریود نشدم اون به جا من استرس میگیره😄

با دوتا چطور؟؟ میخوام پریود شم

باید قرص ارژانسی بخوری ،اگه احتمال میدی برای بارداری.و خیلی هم ضرر داره .گلم اون قرص دوتا باهم خوردن برای اورژانسیه البته دقیقترشو بپرس من از ذهنم خارج شده دستور درستش رو.میتونی از اینترنت دربیاری که به چه صورت خورده بشه.تا جایی که یادمه اوراژنسی رو‌دوتا باهم میخوردن.

2714
کاش منم بشم ۱۶روزه عقب افتاده.همسرم همش میپرسه شدی میگم نه.ولی هیچ علایمی برای بارداری ندارم.بی بی چ ...

بچه نمیخوای؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖