2733
2734
عنوان

چرامن زود شوهرمو میبخشم

179 بازدید | 24 پست

شوهرم دیروز ازسرکاراومده بود من تا درو باز کرد باهاش حرف زدم بچمو برده بودم دکتر اونم گفت الان وقت حرف زدن خوب توهم نمیفهمی کی حرف بزنی منم باهاش قهر بودم بعد صبح اومد بوسم داد معذرت خواهی که من منظوری نداشتم فقط گفتم مثلا میذاشتی لباسم درمیاوردم بعد حرف می‌زدیم اوف منم خرشدم بخشیدم با اینکه باخودم عهد بسته بودم نبخشم همیشه همینه دعوا راه میندازه من قهر میکنم فرداش معذرت خواهی می‌کنه حتی دوبار تو جمع سرم داد زده بعدش جلوهمون جمع معذرت خواهی کرد ببخشید بد حرف زدم موندم چرا منم زود میبخشم هرکی جای من بود طلاق می‌گرفت ولی من ....از خودم بدم اومده؛یا اینکه دیشب گفت پنجشنبه شب می‌خوام برم بیرون من گفتم راضی نیستم آخرش خرم کرد که ۶تا۹میرم بعدش میام با تو میریم بیرون

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه زود میبخشی قلبت همیشه ارومه بدون کینه

اره همرو زود میبخشم ولی دوست ندارم اینجوری باشم انگاری شوهرمو فهمید که زود میبخشم بیشتراذیتم می‌کنه 

2738
😐طلاق‌  والا قدر نمیدونی  تازه حق با شوهرته همه مشاورا میگن شوهرتون که میاد نیم ساعت او ...

فقط این بار چون دکتر بهم توهین کرده بود خواستم به شوهرم بگم همیشه که اینجوری نیستم

عزیزم زندگی انقد ارزششو داره ک نخوای سر چیزای کوچیک خرابش کنی. اینو عیب ندون. اگ کارش بد باشه مثلا تو جمع داد میزنه تهدیدش کن ک دفعه بعدی نمیبخشیش. و اگ تکرار کرد چند روز باهاش سنگین باش. نزار عادی شه براش

به جز اون بخشی که توی جمع سرت داد زده همه موارد دیکه ای که نوشتی حق با شوهرته . داره خیلی خوب روابط رو مدیریت میکنه اتفاقا . تو یکم لوس و حق به جانب به مسائل نگاه میکنی . به این فکر نمیکنی که اون در چه حاله یا چی میخواد 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزم زندگی انقد ارزششو داره ک نخوای سر چیزای کوچیک خرابش کنی. اینو عیب ندون. اگ کارش بد باشه مثلا ت ...

والا تهدیدش میکنم چندمدت هم خیلی مراقبه جلو جمع کار نکنه ولی یهویی گاهی به سرش میزنه خودشم زود پشیمون میشه

2706