2726
عنوان

لطفاااا باردار ها و ترسوها نیان برای احتیاط خواهشااا باردار نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 7889 بازدید | 272 پست
دو  سه تا نمیدونم ولی خودش نوجون هستند

دیدم که میگم، بچه های خواهرشوهرام و جاریام از ۱۱ ساله تا ۱۳ ساله هستن چند نفری جمع میشن ملت رو دست میندازن حالا تو هر سایت و اپلیکیشن های اجتماعی و کوفت و زهرماری که میخواد باشه. از یه چیزایی هم داستان میسازن که بگم هیچکس باورش نمیشه 

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داره درست میگه نگو که نمیدونستی😐😑 کلا جن وجود داره مسلمان و کافر داره کافراش با دعانویس و جادو ...

شما  چیزی  در مورد  جن موکول میدونین ؟ داشتنش  ممکنه اسیبی بهت بزنه یانه یا توقعاتی داشته باشن نتونی انجام بدی

استارتر من تجربه مشابه شما رو دارم متاسفانه یکی از نزدیکانم باهاشون ارتباط داره و باعث شده به زندگی ...

اخی عزیزم باید دورشون کنی از خودت 

من خودم دوست داشتم که ببینمشون که البته ندیدم فقط همون صدا شنیدم ولی الان دلم نمی‌خواد ولی ته دلم باز کنجکاوی دارم😄

خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست؛ خدا، خدای آدم‌های خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش هیچ فرقی نمی‌گذارد. فی‌الواقع خداوند اِندِ لطافت، اِندِ بخشش، اِندِ بی‌خیال شدن، ِاندِ چشم‌پوشی و اِندِ رفاقت است.
اره والااا یه زمانی خیلی دور اینا بودم ولی رها کردم بازم دارم میرم سمتش واقعااا به نظرت اون صدا چی ب ...

ببین زیادی فکر میکنی به این چیزا بیخیال شو و رها کن پسر من هم سن شما بود خیلی دنبال چشم سوم و چاکرا و اینا بود الان وقت نداره سر بخارونه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اولاااا برات متاسفم بابت توهینت دومااا روزت که نکردم بیای من این ماجرا رو برا دوستامم گفتم الآنم دور ...

توهین رو تو میکنی که میای چرت و پرت میگی به مردم

برو تا سنت قانونی نشده نیا اینجا دروغ و داستان ننویس مردم رو سرکار نذار

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
شما  چیزی  در مورد  جن موکول میدونین ؟ داشتنش  ممکنه اسیبی بهت بزنه یانه یا توقع ...

فیلم جادوگر میبینی؟😅🤣

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
ببین زیادی فکر میکنی به این چیزا بیخیال شو و رها کن پسر من هم سن شما بود خیلی دنبال چشم سوم و چاکرا ...

اره می‌خوام برا کنکور بخونم 

ولی بخدااا این اتفاق افتاد مطمنم توهم نبود نمی‌دونم والا

خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست؛ خدا، خدای آدم‌های خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش هیچ فرقی نمی‌گذارد. فی‌الواقع خداوند اِندِ لطافت، اِندِ بخشش، اِندِ بی‌خیال شدن، ِاندِ چشم‌پوشی و اِندِ رفاقت است.
خاستگار خر دیده بودیم خاستگار گاو هم دیده بودیم ولی خاستگار جن ندیده بودیم  ...  بحمدالله& ...

ما ان قد فکرو کار داریم وقت نداریم تحقیق این چیزا کنیم خوبه والا فکرا ازاذ

چرا سلام بدیم خوبه؟

خب دیگه اذیتت نمیکنن

ببین مثلا ما یه خونه شهرستان داریم شاید سالی یکبار بریم اونجا با تمام وسایلاش شده جایگاه اونا…وقتی میریم خیلی اذیتمون میکنن مثلا ناگهانی لامپ میترکه یا صدا درمیارن کلا خیلی اذیت میکنن تا اینکه من به یکی گفتم گفت اونا صاحبان حقیقی خونتون هستن چون شما تو اون خونه زندگی نمیکنید از طرفی موادغذایی هست تو اون خونه و از طرفی خارج از شهر هست….ایشون گفتن حتما وقتی میایید تو خونه سلام بدید بهشون و اسپند دود کنید از بوی خوش حالشون خوب میشه و کاریت ندارن….من انجام دادم واقعا بهتر شده

2706