2733
2734
عنوان

شغل

175 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها 

من رشته ام مهندسی هست یه شرکت خصوصی دارم کار میکنم حقوقم هم حدود ۷ و۷.۵هست ولی بهش که فکر میکنم میبینم صبح بیدار میشم میرم سرکار تا ۵که بیام خونه بعدشم خسته و یکم شام درست کن و تمیزکاری و اینا بعد میخوابم که برم سرکار فرداش 

شما چه حسی به کارتون دارید؟

حس میکنم دیگه هیچ کار مفیدی نمیکنم واسه خودم

اگه شغلت جایگاه اجتماعی خوبی داره قدرشو بدون عزیزم من یکساله برای کار به هر دری زدم نشده با اینکه ارشد یه رشته خوبو دارم دیگه افسردگی گرفتم

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ب این فک کن ک من همون شغلم ندارم و حس پوسیدگی دارم

شغل داشتن خیلی خوبه ولی کاش پارت تایم بود 

الان همش سرکارم فقط انگار زندگیم‌خلاصه شده رفتن سرکار و اومدن

2731
اگه شغلت جایگاه اجتماعی خوبی داره قدرشو بدون عزیزم من یکساله برای کار به هر دری زدم نشده با اینکه ار ...

ایشالا کار پیدا میکنی عزیزم 

ولی کار فول تایم هم همه وقت ادمو میگیره 

تايم كاريت اوكي

شما نبايد هروز تميزكاري و اشپزي داشته باشي.

جون شما شاغلي

بايد بسته به نياز خونه نيروي خدماتي بگيري

اون تايم استراحت كني

و ديگه هروز تمثز كاري نكني

ى تقريحات خودت برسي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
تايم كاريت اوكي شما نبايد هروز تميزكاري و اشپزي داشته باشي. جون شما شاغلي بايد بسته به نياز خونه ...

اشپزی که هر روز هست تقریبا شام باید درست کنم همسرم هم کارش سخته حداقل یه وعده خوب بخوره خونه 

تمیزکاری هر روز نمیکنم کلی ولی ظرف شستن و یکم جمع و جور کردن هر روز هست تقریبا 

بازم تواناییشو ندارم انگار